Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben,...

Ti mit tennétek a helyemben, ha a "legjobb barátnőtök" a volt barátotokra a hátatok mögött mozdulna rá - két héttel a szakításotok után?

Figyelt kérdés
Az egész kavarászás a hátam mögött ment, majd egyik alkalommal a barátnőm le is smárolta a volt barátom, míg pontosan tudta, hogy még fáj és még nem vagyok túl rajta - mivel nem egy rövid és jelentéktelen kapcsolaton voltunk túl.
2012. máj. 31. 21:35
 1/8 anonim válasza:

Hát ha a nő így lazán elfelejtette azt a hosszú időt akkor én is leszarnám őt, és keresnék egy új lányt aki becsületes.

De még lehetséges hogy a barátommal a baráti viszonyt megszüntetném így hogy a hátam mögött ment minden.

2012. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te első nagyon összekavartad... a BARÁTnő mozdult rá a volt pasira... Úgy utálom, hogy a magyar nyelvben nincs külön szó a 2 féle barátra, kivéve a szlengesebb szavakat.
2012. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen igen köszi szóval a barátnőm mozdult rá a barátomra pasimra (friss exem) köszi :)
2012. jún. 3. 21:34
 4/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Először is sajnálom,hogy ilyet kell átélned!

Mit tennék a helyedben:-nem foglalkoznék velük! Tudom,hogy rosszul esik,de élned kell tovább!Élvezd a szingliélet édes ízét:)

Hidd el rád talál majd az igaz szerelem!

A barátnődről annyit,hogy az ilyen "barátnő" nem is igazi barát!

(Lehetséges az is,hogy az exeddel való kapcsolatod elejétől fogva erre várt)A "barátnőd egy undok dög!

Az ilyen emberek miatt nem éri meg bánkódni!

Éld az életed és élvezd ki minden egyes pillanatát!

2012. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez tök sok erőt adott köszi
2012. jún. 3. 22:47
 6/8 anonim válasza:
Ha nagyon vissza akarsz vágni, mozdulj te is rá az egyik exére. De ettől okosabb megoldás ha nem törődsz velük, mert a barátnőd nem érdemel meg téged. Minden jót a továbbiakban, bulizz és majd rádtalál a szerelem :)
2012. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon szívesen!:)
2012. jún. 4. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megtépném
2022. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!