Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetnék modell?...

Szerintetek lehetnék modell? Még nem most szeretnék modell lenni, mert még szerintem korai lenne! 12 éves vagyok.165 cm és 48-50 kg. Zöldesbarna szemem van és sötét szőke hajam. Kicsit hasonlítok Palvin Barbarára. Szerintetek lehetnék modell?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 12:59
 1/10 anonim válasza:
58%
Hát leírás alapján elég szépnek tűnsz. Képet kérünk! :D
2012. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor szeretnéd elkezdeni?14 éves korban lenne a legideálisabb de addig nem nősz 10centit szerintem.Meg azért pár kilót lekéne adni korodhoz képest kicsit súlyos vagy.De ha képet teszel megmondjuk :)
2012. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kb. olyan alakom van mint palvin barbinak! meg elég izmos és csontos vagyok. :) háj max 1-2 kg van rajtam ;) szóval szerintem így vok jó :)
2013. jan. 3. 18:13
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
ez mind szép és jó:) csak annyi a hiba hogy egy beképzelt tinilány vagy, aki azt hiszi hogy a modellkedés játék és kacagás. én régóta modellkedem, és ez egy nehéz, figyelmet igénylő munka. nem hiszem hogy bírnád az iramot. és az ilyen beképzelt lányokat fel sem veszik. egyébként kövér vagy.
2013. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Palvin barbi 171 cm és 54-55 kg

6 cm-el magasabb és 5-6 kg-val több

2013. ápr. 28. 21:31
 6/10 anonim válasza:
39%
tényleg kövér vagy. te 12 vagy 13 évesen vagy olyan súlyú mint ő majdnem 20 évesen. hát gondolkozz már... egyébként miért akarod bemesélni magadnak hogy PalvinBarbi 2 vagy?! "hasonlítok rá, olyan az alakom mint neki" stbstb. oké, ha tényleg hasonlítasz rá akkor felejtsd el mert NEM fognak meghalni érted. belőle csak egy van. és még valami: ne szállj el! hupsz, túl késő. már el vagy:|
2013. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Miért lenne kövér?😂😂 165cm hez mennyi kg legyen? 30 vagy 40? Ez nem attól függ hány éves, ez a magasságtól függ🙄
2016. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kérdező mi van? azért nem raksz fel képet mert csúnya vagy? és nem is hasonlítanál Palvin Barbarára? egyébként én 14 éves lány vagyok tőlem egy csaj kérdezte facebookon hogy felvennének engem küdtem képet is neki és mondta hogy nagyon jó modell lehetne belőlem na de nem is ez a lényeg hanem hogy fogadok azért írod azt hogy Palvin Barabarára hasonlítasz nagyon mert ő a világ leghíresebb modellje ez egy kamu kérdés emberek ne vegyétek már be amúgy meg kérdező igaz... nem vennének fel téged mert te nagyon beképzelt vagy csak hogy tudd! inkább tanuljál kislány...
2017. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amúgy szerintem is kövér vagy KISLÁNY vagy még takarodjál tanúlni ok? kösz :*
2017. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia, tudom hogy ez egy régi kérdés és én nem is erre fogok válaszolni de bakker hányszor tetted fel ezt a kérdést? Mert én 3× láttam. Amúgy meg amiket írtál kicsit tényleg beképzeltnek tűnsz ami szerintem egy modellnél nem megengedhető. Meg még egy "tanács" nagyon sok volt gyerekmodell azt mondja elrontotta a modellkedés a gyerekkorát (gondolj pl: JonBenét Ramsey és tudom hogy ő csak 6 volt és nem mondott ilyet de mégis a modellkedésbe halt bele, vagy ha nem is abba de volt hozzá köze), szval sztem 18 felett kezd el ha akkor még el szeretnéd kezdeni. Ha pedig az írásomban vmi sértőt találsz akkor ne haragudj és nem direkt írtam.
2018. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!