Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiadjam vagy eladjam?

Kiadjam vagy eladjam?

Figyelt kérdés
Örököltem egy lakást. Irdatlanul rossz állapotban van: ki van bontva a konyha, a fürdő, az összes fűtőtest. Nem tudom, mitévő legyek: eladjam vagy kiadjam. Mit tennétek a helyemben?

2012. jún. 2. 21:45
 1/2 Mara Acoma ***** válasza:
Hogy akarod ezt így kiadni? Eladni sem tudod, csak bagóért. Ha pár100ezret ráköltesz, legalább minimálisan kinézzen valahogy, már a dupláját éri majdnem a piacon.
2012. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk eladnám, a pénzt meg befektetném több helyre. Így nem kell a felújításra pénzt és időt költeni.

Amúgy a lakáspiac padlón van, az árak nyomottak, ezért sokan azt gondolják, hogy most venni kell, nem eladni. Én azonban más véleményen vagyok, szerintem még egy 5-10 évig az infláció alatti mértékben fognak csak emelkedni az árak, ezért nem érdemes várni.

Majd ha lesz némi gazdasági növekedés, több jövedelmük lesz az embereknek, alacsonyabbak lesznek az adók, akkor majd elkezdenek ingatlant is venni, na akkor kell. Ezek a feltételek amúgy a válság előtt sem voltak meg, csak hitelből ment az ingatlanpiac, látszatpörgés volt.

2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!