Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívják azonnal ribancnak...

Miért hívják azonnal ribancnak a csinosan öltözött, mutatós, szép lányokat az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem attól még nem kéne könnyűvérűnek nevezni valakit, ha ad a külsejére, sminkel, szolizik és esetleg felmer venni magassarkút..

2012. jún. 2. 23:45
 1/9 anonim válasza:
100%
A válasz teljesen egyszerű: irigységből:)
2012. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a csinosan öltözött, magassarkús, szép lányokat hívják annak, hanem azt aki úgy néz ki mint egy ribanc.
2012. jún. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én már láttam olyat, hogy egy lány leribancozott egy másik lányt aki nem ribancosan öltözött, hanem ízlésesen, feltünő volt igaz,mert csinos volt, de nem ribancos! dehát igen valószinűleg az irigység az..
2012. jún. 3. 00:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, de linkelnél képet is, te kb. kiről gondolod azt hogy szép, ízléses, amit mások ribancosnak gondolnak?
2012. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

pl ők?

2012. jún. 3. 00:54
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

vagy ő:D

attól még nem ribanc valaki mert felmer ilyet venni, de fogadjunk mindenki egyből azt írná rájuk..

2012. jún. 3. 00:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, akkor elárulom, azért, mert aki így öltözik, az általában úgy is viselkedik mint egy ribanc. Saját tapasztalatból mondom, ilyen ismerőseim alapján, hogy nem véletlenül öltöztek kihívóan. Idegenekkel kapcsolatban meg csak általánosítani tud az ember, ez van. A nőiesség nekem más jelent, nem azt, hogy kitesszük az összes csöcsünket-seggünket.
2012. jún. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel az öltözködéssel semmi baj ha olyan alkalomra vesszi fel. ( Buli, bál, vmilyen rendezvény, szülinap stb...) De ha egy átlagos hétvégén látok egy ilyen csajt felöltözve a városközpontban egy szabadtéri kávézóban néhány kopasszal taggal, akkor teljesen jogos hogy az emberek ezt mondják.
2012. jún. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az a kérdés hogy ezt mennyire korához illően teszi ezt. például 12 éves ízlésesen magassarkúba öltözött lány ribanc mert ilyen korban nem kell magassarkút hordani. De egy ugyanilyen 16 évesre már inkább a jólöltözött jelzőt használnám
2012. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!