Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kecskeméthez közel praktizáló...

Kecskeméthez közel praktizáló ügyvéd esetleg? Szappanoperába való a sztor! Nagyon jól jönne igazi jótanács! Tovább lent:

Figyelt kérdés

Bunkó hozzászólást nem akarok, ha lehet, megkaptuk a saját pofonunkat, nem kell még több szapulás, ítélet! Segítségre lenne szükségünk..igazira! Szappanoperába illő sztorit írnék le, igyekszem érthetően és követhetően: Van egy pasi, nevezzük péternek, ez a pasi 1 évig volt egy lánnyal- velem. Azt hazudta, hogy kevés pénze miatt hétvégente is kell mennie dolgozni. Én nyilván elengedtem. Kiderült, hétvégente egy másik lányhoz utazik, Kecskemét közelében lakik. Annak a lánynak született egy gyereke tőle. Én a születési anyakönyvi kivonat fénymásolatát megtalálva, felkerestem ezt a lányt, megkérdeztem tud-e rólam, nem tudott. Oda azóta sem fizetett semmit. Most gyerektartási- és elhelyezési per folyik, egy tárgyalás volt már. "péter"nek van egy 12 éves fia is, akit notoriusan tőlem vitt el péntekenként ahhoz a lányhoz, tehát csajról csajra volt hurcolva.. Közben erről a kedves pasiról kiderült, hogy még több csaja is volt.. mind mind kisgyerekes anyukák. Ennek a pasinak van 3 tesója. Az összes tesója tud mindenről, velem is jóban volt meg a másik csajjal is, a pasi hugának a 12 éves lányával együtt választották az ott született gyermek nevét.. ennyire jóban voltak, miközben az én szemembe is mosolyogtak. A probléma az, hogy a bíróságon, mivel ez a csaj 3 gyereket tart el egyedül, így ügyvédre nem futja, mivel gyerektartást sem kap pétertől... szóval hazudozik, a fizetését tagadja el, azt mondja, hogy abból él ez a lány, hogy felcsináltatja magát, meg hogy adott neki pénzt.. . Nagyon jól jönne valami kis segítség, legalább a legközelebbi tárgyalásra egy ügyvéd, aki szívesen segít és valóban megvédi ezt a lányt.. ne kelljen még ilyeneket is átélnie. Hangfelvétele van arról pl, hogy péter le fogja tagadni a gyerekét, ezt mondja neki..hogy az sem érdekli, ha intézetbe kerül.. van a pasinak egy 17 éves priuszos lánya is!! nálam van olyan felvétel, nem is egy, amiben tagadja az újszülött gyermekét. 2 év 2 hónapot ült a pasi börtönben, amiről nem tudtunk..később derült ki!! felvétel van amiben sokmindent taglal..pl. engem tönkretesz, a másik lányt tönkre fogja tenni stb.. stb..

Tud valaki valami épkézláb megoldást a következő tárgyalásra? vagy hogy honnan tudunk keresni, ha nem is telejsen ingyenes ügyvédet, de valakit aki figyelembe tudja venni ezt a helyzetet és segítene nekünk? megyek én is tanúnak ha kell.. de olyan kérdésünk is van, hogy érdemes-e nekem írni a bírónak egy levelet, amiben leírok mindent töviről hegyire. Tud valaki valamit? Nagyon jól jönne a segítség, minden formában!! Köszi előre is, és tényleg nem kérünk ítélkezést! Megtanultuk a leckét, kemény áron, a saját bőrünkön.. Tisztelettel: mi



2012. jún. 2. 23:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!