Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki az erkélyről kivágja a dinnyehéjját az utcára, miután megette a dinnyét?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha épp az utcán mennék én felszedném, odavinném neki és a pofájába nyomnám, vagy betenném a postaládájába ha nem engednek be:) De még csak kólás dobozzal találkoztam, azt vissza is dobtam oda ahonnan érkezett:D Hogy lehetnek ilyen idióta emberek, gondolom sz*rni meg a szoba közepén szoktak, mert a vécé olyan messze van.
2009. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
A véleményem az,hogy ha megteszed akkor egy neveletlen kis tuskó vagy!A kuka arra való,hogy a hulladékot beletegyük.Remélem nem tetted meg!
2009. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
N E V E L E T L E N B U N K Ó!!!!!
2009. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
röviden: idióta neveletlen paraszt bunkó. hosszabban had ne fejtsen ki,de lenne az illetőhöz pár kedves szavam...
2009. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leragadt a középkorban...Akkor volt divat az ablakon/erkélyen át kihajigálni kaját meg sz.rt is (xD)

Amúgy: neveletlen, paraszt, tuskó.:D

2009. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17:45-s vagyok.Miért csak én lettem lepontozva?????????????

Mindenki ugyan azt írta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért lettél lepontozva mert úgy írtad a válaszodat.mintha a kérdező csinálná ezt.de ez csak tipp....
2009. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne fegyvertartási engedélyem, lelőném. Mert az ilyennek hiába beszélnék úgyis.
2009. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

a szomszéd házba, negyediken 3 emó gyerek. szórakoznak, táncolnak az erkélyen. egyszer csak repülőt hajtogat és ledobja az egyik. utána zacskóban víz. aztán még egy, ami a postás biciklijének a hátsó kerekét épp elérte. aztán utána meggyújtottak asszem egy hajtogatott hajót. és azt LEDOBTÁK. bement az alattuk levő erkélyre. azon az erkélyen KI VOLT TEREGETVE és 2 kisGYEREK ült az anyukájával. Na, ezek után kur.va ideges lettem. Mert bár nem történt semmi maradandó, de mégis hogy az anyjába képzeli ezt? Az erkélyen a gyerekivel ülő nő nézelődött, hogy ez honnan jött, én meg megmondtam neki. Ha ez kell azoknak a neveletlen tuskó, bunkó, paraszt, roha.dék, pofával lefelé 2 méter mélyen a föld alá való kölyköknek, hát tessék. Múltkor az ott lakó csajék ( a 2 másik vendég volt) kiskertjét szépen "felástam" a motorommal xD

14/L

2009. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!