Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell jó fotóssá válni?

Hogyan kell jó fotóssá válni?

Figyelt kérdés
Fotós akarok lenni, akinek a képei ott vannak a múzeumokban és tudják sokan a nevét. Tudom, hogy nem a hírnév számít, de nem is azt akarom tudni első sorban, hogy hogyan kell híresnek lenni, hanem sorjában szeretném tudni, hogy hogyan lesznek a fotósok, jó fotósok! Mivel kezdték, mivel folytattál és mivel végeztek, stb. Milyen egy jó fotós, miért jók a fotói és hogyan fedezték fel a képeit? Na meg hogyan lehet olyat, hogy valakinek kitegyék a képeit egy múzeumban?

2012. jún. 3. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt kitéve képem a múzeumba, hogy a fotópályázaton dobogós voltam, és múzeumban volt a kiállítás és díjátadó. De te is kibérelhetsz egy teret, ahova kirakhatod a képeidet. Készíts olyan képeket, amik híres nemzetközi magazinok címlapjára kerülnek, mutass be olyat amit előtte még soha senki. Talán akkor lesznek olyan képeid, hogy emlékezni fognak rád.
2022. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!