Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megsértődtök, ha azt...

Ti megsértődtök, ha azt mondják nektek, hogy nem vagytok normálisak?

Figyelt kérdés

Persze nem extrém ügyekre gondolok, amikor már tényleg beteges a "különcség", hanem az olyan esetekre, amikor nem ártotok senkinek azzal, hogy másképp gondolkodtok. Egy csomó ismerősöm van, akik, ha ilyet mondanak nekik, megsértődnek vagy elszomorodnak. Pedig rám is sokszor mondják ezt, hogy egyedi vagyok, de néha azt is, hogy nem vagyok normális... De ezt inkább megtiszteltetésnek érzem. Kövezzetek meg, de így van. Örülök, hogy nem vagyok olyan, mint a többiek, hogy különbözök az átlagtól, hogy nem vagyok tizenkettő-egytucat.

Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek gond, ha én így gondolkodok? Szerintem nem, de a többiek sokszor elég furán néznek rám emiatt. Igaz, sok ismerősöm az egyéniség - szót hírből sem ismeri.



2012. jún. 3. 21:00
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Nem, sőt én ki is szoktam kérni magamnak, ha normálisnak néznek... :-D


Akkor jó, ha az emberbe szorult egy adag hülyeség - de persze ezt ő is tudja, és helyén tudja kezelni a dolgot. De igenis vallom, hogy a jókor, jó szituációban előjövő hülyeség igen hasznos lehet!

2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, hogy nem vagyok teljesen normális, és igazuk is van, mivel olyan dolgokat csinálok amikkel veszélyeztetem a saját testi épségem és mások nem nagyon mernék megcsinálni :D
2012. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én majdnem minden nap megkapom, hogy nem vagyok normális.. gyakran negatív értelemben mondják, de én sem sértődök meg rajta, mert tudom ,hogy így van..xd sőt, van , amikor még büszke is vagyok rá..XD
2012. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugyanígy gondolkodom én is :)

Rám is negatív értelemben mondják ezt a "nem normális" -t, de valahogy inkább pozitívan élem meg. Az őrültség, hülyeség nem rossz tulajdonság! (Mármint bizonyos fokig)

2012. jún. 3. 22:20
 5/7 k.lau13 ***** válasza:
Nem, én külön dicséretnek veszem, és szépen megköszönöm :) Akárki mondja, és akárhogy néz rám. Nem csak mert ezért kicsit más vagyok, mint a többiek, az már régen rossz, ha csak ezért gondolkoznék máshogy. Csak másképp látom a világot, mint mások, máshogy gondolkozok, más a hozzáállásom a dolgokhoz... És csinálok hülyeségeket, szép számmal :) De nem érdekel. Az életemnek abszolút semmi értelme nem volna, ha őket követném, és csak azért nem tennék meg valamit, vagy azért nem így élnék, azért nem így gondolkoznék, mert mások elítélik, lenézik ezt. Én élek a saját világomban, ennyi. És őszintén örülni szoktam neki, ha a fejemhez vágják, hogy nem vagyok normális(még akkor is, ha tiszta rosszindulatból) mert legalább tudom, hogy jó felé haladok ahhoz, hogy "a saját utamat járjam", ami itt most baromi csöpögősen és állati hülyén hangzik, de van értelme :)
2012. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 k.lau13 ***** válasza:
Mellesleg pedig... Egy menthetetlen hülye vagyok, ez soha nem volt kérdés. A legszebb dolog úgy végigmenni a fél falun/városon, hogy mindenki csak néz, "ez nem normális"! :DD
2012. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Harmadik generációs hülye vagyok, és büszkén vállalom :)
2012. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!