Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék valami igazán jó...

Szeretnék valami igazán jó könyvet olvasni. Ajánlanátok? 13/L

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szomorú vagy vidám? :-)
2012. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Stephen King: A menekülő ember
2012. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

háát Stephen King azt kihagyható 13évesen pláne egy lánynak :-)

Uri Orlev: sziget a romok között

2012. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen twilight típus jöhet?
2012. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, elkerülte a figyelmem, hogy 13 éves leányzó a kérdező!
2012. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Katus99 válasza:

Leiner Laura: Szent Johanna Gimi. Ez egy sorozat, ami nyolc részes lesz, de sajnos még csak 6 jelent meg belőle. A való életről szól, megpróbálom elmagyarázni. Reni, egy visszahúzódó, nyomi lány, aki szeptember 8-án meglátja Cortezt, és ahogyan ez lenni szokott szerelem első látásra. Elmondom röviden, kik a szereplők. Reni, a főszereplő, az ő naplóját olvashatjuk. Virág, aki kezdetben emós, majd gyökeres változáson megy keresztül, már az első részben barátnője Reninek. Kinga, a harmadik, és egyben az utolsó lány a b osztályban, kissé labilis idegrendszerű, mindene a verseny, de szerethető, bár vannak olyan pillanatai, amikor jobb messziről elkerülni. Edina, az örök rivális az a -ból, és a három csatlósa, Tami, Rami és Ivett. Visszatérve a b-be, ott van Cortez, azaz Antai-Kelemen Ádám. Amerikában nőtt fel, tud énekelni, gitározni, tökéletes külsejű, tehát ő maga az álompasi. Ricsi, Cortez legjobb barátja, akinek a második részben egyik reggelre "berasztásodott " a haja. Zsolti, a humorbomba. Dave a kütyüsznob, majd később Macu is csatlakozik amajomhoz. Gábor, akit alig lehet észrevenni, és Zsák (Jacques) aki francia származású. Viki, aki a harmadik részben bukkan fel, Móni, aki az ötödikben. Gomba szintén a Reményben (5.) kap szerepet. Ennyi az SzJG-ről. Laurának van még egy könyve,amit olvastam és et a Remek!. Nagyon tetszik, pont az előbb olvastam ki, tehát még a hatása alatt vagyok. Van egy második része, az az Ez is remek!. A következő, amit ajánlok, az Michael Grant-től a Köddé váltak(Gone). Nemrég olvastam, már nagyon várom, hogy a többi, egész pontosan öt(!) része megjelenjen. Ennyit ajánlok,szerintem olvasd el őket.

12/L.

2012. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi :) ui.: inkább vidám típus :)
2012. jún. 7. 19:22
 8/8 A kérdező kommentje:
a twilight-ot nyárra tervezem
2012. jún. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!