Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok. Adnátok...

15 éves lány vagyok. Adnátok tanácsokat nekem? (bármivel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne fürdjé le! xD
2009. júl. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

azt tanácsolom, h NE MENJ a szerelem, szex témakörbe, mert ott olyan hülye kérdéseket olvashatsz a veled egykorú, avagy fiatalabb/idősebb tapasztalatlan idiótáktól, hogy a végén te is az ő példájukat fogod követni...

bár ki tudja, lehet már megtörtént:P

2009. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
ne kérdezz hülyeségeket
2009. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
minden mondatod végére tedd hozzá: a próféciák prédikáőciója szerint... xD
2009. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj, ameddig csak tudsz!
2009. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
igen adnék tanácsot, ha tudnám a problémádat.
2009. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
először is ne drogozz:D ne kérdezz hülyeséget, ne használj olyan szavakat hogy: szupcsi, dumcsi stb...(vagy lődd tarkón magad) gondolom unatkozol ezért írsz:D
2009. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
Sose szülj gyereket erre a világra, így is túl sok az ember és nagy a nyomor.
2009. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%

A drogok rosszak,okéé ?

(Drugs are bad,mmkay?)


-Mr.Mackey :D

2009. júl. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Én is 15 éves lány vagyok, megpróbálom megosztani veled azokat a tanácsokat, amiket én kaptam vagy amik szerint élek. :)


Jegyezd meg: gyereket nem ölünk. (Remélem tudod mire gondolok... Engem anno édesanyám ezzel az egyetlen mondattal "világosított föl".)


Cselekedj mindig a méltóságodhoz illően. (Értem ezalatt: tarts meg a női méltóságod, ne öltözz úgy mint egy K, ne torzítsd el a magyar nyelvet - szupcsi és társai.)


Az embereket a leghűvösebb hangnemmel lehet a legjobban vérig sérteni. (Tehát: ha valaki piszkál, ne kapd fel a vizet. Maradj hűvös és válaszolj frappánsan. Garantált az eredmény.)


Legyenek titkaid - maradj titokzatos. (Nem kell, hogy mindenki mindent tudjon. Ha mindig van egy kis homály körülötted, az emberek érdeklődni fognak irántad.)


És persze tölts sok időt a barátaiddal, szórakozz, olvass, hallgass zenét vagy egyszerűen csak álmodozz. :) Tégy róla, hogy elérj valamit az életben és hogy akár szűkebb társaságban, de megjegyezzék a neved. Sok szerencsét! :)

2009. júl. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!