Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok. Adnátok...

15 éves lány vagyok. Adnátok tanácsokat nekem? (bármivel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy jó tanácsot, nyerj a lottón, de mivel én adtam legjobb tanácsot felezd el velem:D sztem az megalapozná a jövődet egy 5 ös találat:D
2009. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

xD

15 éves lány, nagyon okos dolgokat mondtál.

De persze a többiek is!

Írjatok még!!!!!

2009. júl. 2. 21:41
 13/18 anonim ***** válasza:
Ne igyál,ne cigizz.Ne süllyedj le a többi idióta szintjére,légy önmagad. (16/L)
2009. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne hallgass másokra :D
2009. júl. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Tanulj meg nevetni! Mindig, ha szükség van rá, megcáfolnám a 15 éves lányt, ha valaki bunkón beszól csak röhögd ki, és mondj valami frappánsat ;) hidd el, célravezetőbb, érezteted vele hogy nem veszed komolyan, soha többet nem fog piszkálni! ;)


Az emberek néha kimondanak olyan dolgokat, amiket nem gondolnak komolyan!


Adj a "szeretlek" szónak értelmet! Ne mond olyannak akivel két napja kavarsz... Remélem érted a célzást!


Mindig minden helyzetben maradj nő, ne beszélj csúnyán, ne "köpködj", mindenkivel úgy beszélj ahogy szeretnéd hogy beszéljenek veled.


Ne állj be a sorba, ha valakiről hallasz valamit, ne add tovább, neked sem esne jól. Ne pletykálj, lehet hogy nem is igaz, a valóság néha nem olyan érdekes mint amit terjesztenek.


Tanulj!


Rengeteget mesélhetnék még, ha ezeket hasznosnak tartod. Ajánlom neked Gyenes István Mi illik mi nem illik c. könyvét, nagyon hasznos!

2009. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindig nagyon vigyázz az egészségedre!

Lesznek dolgok,amiket majd később fogsz elkövetni,bánni fogod,szégyellni,de gondolj mindig arra,hogy ezek a dolgok juttattak oda ahol akkor vagy.

2009. júl. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Élvezd az életed és tedd amit jónak látsz!
2009. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

olvass sokat, és tanulj.ismerd meg a világot.

soha ne dohányozz.

gondolkodj pozitívan. (pl: ne azt mondd vkinek h "ne felejtsd el", hanem h "jegyezd meg", remélem érted..)

légy 15 éves! (tehát ne akarj több lenni, inkább maradj kamasz, vagy aminek érzed magad)

2009. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!