Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes lenne sulit váltanom?...

Érdemes lenne sulit váltanom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mostani osztályomban teljesen egyedül érzem magam, viszont vannak akiket nagyon bírok és néha (de csak nagyon ritkán) sikerül becsatlakoznom hozzájuk egy-két dumálásra. Az osztály másik része viszont ribancokból áll, nagyon idegesítőek és van egy 200 kilós sertés, ami állandóan belém köt, bár gőzöm nincs miért, mert életemben nem beszéltem vele... :P

Szóval most nagyon gondolkodom a suliváltáson a barátnőm sulijába, de az a baj, hogy ott nem ismerek senkit (na jó, egy csajt, de ő sem volt túl beszédes, mármint amikor egyszer együtt lángosoztunk a barátnőmmel, szóó nem tudok róla sok mindent mondani) és önbizalmom sincs túl sok. Barátnőm szerint nagyon jó egy osztály, hozzám illő.

Am mostanában eléggé bezárkóztam kissé antiszoc lettem, mert tényleg alig van valaki akihez tényleg szívesen odamennék, de szerintem ők is el vannak nélkülem, úgyhogy...

Érdemes lecserélni a sok hülyével teli osztályt egy ismeretlen, ÁLLÍTÓLAG jófej osztálysra? Mert még az is eszembe jutott, hogy páran még hiányoznának is...


2012. jún. 4. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Áá, tök megértelek, én most lettem 9.-es és tök antiszoc lettem :DD Én mindig egyedül vagyok, nem szoktam nagyon senkivel beszélgetni...:// De nem váltok sulit, mert félek, hogy máshol még rosszabb lenne.. igazából az osztályomból nem is túl szimpatikus senki 1-2 ember kivételével, velük néha dumálok... de már csak 3 év ^--^ Mondjuk ha a barátnőd sulijába mennél, akkor ott legalább már őt ismernéd.. meg biztos bemutatna a barátainak is. :DD Meg amúgy, ha azokkal többet beszélgetnél, akiket bírsz, akkor biztos lennének ebben a suliban is barátaid..vagymi. :D Én nem váltanék sulit a helyedbe, nem lenne kedvem még egy sulit megszokni, ezt is elég nehéz volt...:))
2012. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Hát egyszerű! Változtass magadon! Nyisd ki a szád olts be mindenkit és ami fontos! VÁGJ DISZNÓT! Ha gondolod, nekem vannak hentes ismerőseim!
2012. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!