Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszul elsült poén. Felejtsem...

Rosszul elsült poén. Felejtsem el? Vagy beszéljük meg?

Figyelt kérdés

Hétvégén osztálykirándulás volt. 2 legjobb barátnőmmel kitaláltuk, hogy megvicceljük a legjobb barátunkat, Marcit. (évek óta legjobb barátok vagyunk így négyen) Szóval a kis társaságunk egyetlen fiú tagját úgy akartuk megszívatni, hogy egyikünk szerelmet vall neki. Engem találtak legalkalmasabbnak a feladat végrehajtására, így én elhívtam Marcit, hogy beszéljünk kicsit, a 2 lány pedig hallgatózott (18 évesek vagyunk mind, de ezt a tényt most felejtsük el :D).

Bevallottam, hogy évek óta küszködöm az érzéseimmel stb stb... A színészkedés nagyon könnyen megy, éreztem, hogy most is jól alakítok. Túl jól...mert Marci erre bevallotta, hogy ő is érez valamit, nagyon is sokat...Ezzel nem is lenne baj, Marci kívül és belül is nagyon a helyén van. De sosem néztem "így" rá és nem is szeretnék. Évek óta barátnője van, akit imád és annyira aranyos az a kiscsaj, annyira hozzá való...

De...most nem tudom mi legyen...azt szeretném, ha minden olyan lenne, mint régen volt...Nem hinném, hogy szakítanak. De akkor is mi négyen már tudjuk, mi a helyzet. És emiatt Marci talán inkább kerül majd minket. Mindenképpen megbeszéljük majd, már beszélhettünk volna róla eddig is, de félünk. Szerintetek lehet ez még olyan, mint volt? És hogy kezeljük ezt a tényt? Főleg én? (nem hinném, hogy többet tudtok, mint én vagy a barátaim, de csak tanácsokat és véleményt várok, köszi mindenkinek előre is)


2012. jún. 6. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg. Szerintem akkor megoldódik, de nem garantálom. Mondjátok, hogy ez csak egy poén volt, bocsi.
2012. jún. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
okosak vagytok mások érzéseivel játszadozni alapból rühellem az ilyeneket mint te akik jó poénnak veszik hogy másokat viccből szivatnak az érzéseivel, ilyen dolgokkal.Más viccet nem tudtatok kitalálni 18 évesen?mert nem is csak az de ezen mi vicces de most komolyan..én társaságomból a lányok utoljára ált iskola 4.osztályába játszottak ilyet akkor még vicces is volt de ilyen dedós ovodai szinten lenni 18évesen hát szóba se állnák ilyen csajjal max kinevetném már bocs....... hát ha van esze elkerül titeket :D Bocsánatot kérhetnétek tőle azért lehet neki szarul esett még ha nem is mutatja.
2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi eszetek volt, akkor most ne csodálkozzatok. Ezt oldjátok meg magatok.
2012. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, kívülállóként ez így jöhet le. De amennyi hülyeségen mi már átmentünk, ez egy apróság volt. És dedós dolog igen! Ez most rosszul sült el, nem kellett volna. De őszintén: most bocsánat, nem sértegetni vagy visszavágni szeretnék, de nektek vannak barátaitok? Közeli, igazi barátaitok, akik előtt bármit meg mertek csinálni? Mert a válaszból én az ellenkezőjét szűrtem le :( A mostani tényleg nem volt egy jó vicc, elismerem (mégegyszer) de mi attól még, hogy nagykorúnak számítunk, nem vagyunk komolyak és felnőttnek sem érezzük magunkat. A hétköznapokon persze nem vagyunk ilyenek, az átlagos iskolai napokon úgy viselkedünk, mint más velünk egykorú. De ha Ti elmentek bulizni vagy akárhova, ugyanúgy viselkedtek, mint máskor? Mert mi nem! És ez is egy ilyen alkalom volt.
2012. jún. 7. 18:09
 5/6 anonim ***** válasza:
1.vannak igazi barátaim igen lányok fiúk vegyesen mi is szoktunk hülyülni nem érzem én sem magam felnőttnek hidd el 2.járunk is bulizni holnap is lesz egy ha már szóba hoztad :D 3.itt nem arról van szó hogy hülyültök hanem hogy mivel a srác ezek szerint nem épp csak egy barátnak tekint gondolom ezt próbálta elnyomni magában titokban tartani de mivel ezt most vér komolyan előadtad hogy többet érzel iránta kihoztad belőle. Elég fura helyzet alakult ki és lehet most már nem úgy fog rád nézni ahogy eddig ezért nem játszunk mások érzéseivel.Kérj tőle bocsánatot és neki mond ne ide irkáld hogy sajnálod ha barátok vagytok akkor meg fogja érteni csak most lehet egy gyenge pontra tapintottál.
2012. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok, szerintem a srác csak azért "viszonozta" az "érzéseidet" mert nem akart megbántani. Szerintem mondjátok el neki. De ne csak te, a barátnőid is segítsenek!
2012. jún. 8. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!