Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A budapesti Kölcsey Ferenc...

A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnázium vagy a Szent László Gimnázium a jobb?

Figyelt kérdés

nem feltétlenül az "erősségre" gondolok

Szent Lászlóban az olasz

Kölcseyben a francia


2009. júl. 2. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Én a kölcseyről csak rosszat hallottam. 2 ismerősöm járt oda, és otthagyták, mert nyelven kívül semmit sem tanítanak (a nyelvet vszont tényleg jól csinálják), mindenből le voltak maradva és az egyikük az osztályát se szerette. Mondjuk ismerek egy srácot aki ottmaradt, ő nem mondta azt se, hogy jó és azt se, hogy rossz, csak hogy valamelyik hülye sulitársa rendelt 50 versenyzongorát a nevére. XD

A Szent lászlóról nem tudok semmit.

2009. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a kölcseybe járok...elég jófejek /lazák a tanárok ..nagyon szeretem a kis zöld focipályát amikor mindenki kiül oda... és sztem az eberek is jófejek... hogy mennyire erős azt még nem tom mert most voltam 0.angol tagozaton és kb semmit nem ért ez az év...de a franciások azok jól megtanultak francuául...

a szent istván keményebb mint a kölcsey az tutti...ha lenne még kérdésed a kölcseyvel kapcs írj!!

2009. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát lenne pár kérdésem...

1. például, hogy a francia tagozaton a második nyelvet haladóról vagy kezdőről oktatják?

2. ha általánosban németet tanultam, a francia osztályban második nyelvnek azt kell folytatnom?

3. tényleg van egyenruha?

4. 4,3-as átlaggal be lehet jutni?

5. nehéz a szóbeli?

2009. júl. 4. 01:25
 4/6 anonim ***** válasza:
De ő a Lacit kérdezte (nem a Pistát)
2016. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Szinyei nem érdekel?
2016. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A kölcsey nagyon jó. Idén kezdtem ott és ajánlom mindenkinek. A tanárok jók, a társaság mégjobb:)))))))
2017. jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!