Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön élők! Ti is azt...

Külföldön élők! Ti is azt tapasztaljátok, hogy az ismerőseitek mindig akkor bukkannak fel, amikor s nyaralásukat szervezik és nálatok akarnak aludni?

Figyelt kérdés
Egy olyan lengyel városban élek, ahol euro meccs lesz, és kicsit elkeserít, hogy sorban előkerülnek az ismerősök, hogy jönnének és meg lehet-e szállni, meg, hogy szerezzek nekik szállást... de úgysincs hely, mivel az euro miatt foglalt, úgyhogy mi lenne, ha nálam aludnának? -jönnek mindig az ilyen kérdések. Mit gondoltok erről? Nekem rosszul esik, hogy csak hostelnek néznek.

2012. jún. 7. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs semmi gond szerintem, ha már nincs szálódában hely, akkor az ismerősök között keresnek szálláshelyet. De viszont te is kérhetsz a szobáért pénzt, független, hogy ismerősről van szó! :) Vagy nyíltan mond meg, hogy nem mehetnek hozzád, de ne sértődj meg.
2012. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Angliában élek,és csak idén tapasztaltam ezt. Az olimpia miatt. Engem az nem is zavar ha egy olyan barát kér szállást akivel amúgy is tartom a kapcsolatot,de furcsa volt,hogy a 15 éve nem látott,és nem is beszélgettem barátok kerestek fel szállás ügyben. Én az ilyen ismerősöknek simán megmondom,hogy ezer örömmel segítek hostelek,hotelek vagy szállodák keresésében,de én nem vagyok Hilton szálloda.

Akikkel tartom azokat örömmel fogadom is függetlenül hogy olimpia van vagy nincs.

2012. jún. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Számomra az a furcsa, hogy a jegyet meg tudták venni a meccsre... a szállást nem tudták lefoglalni és, hogy két nappal az érkezés előtt írnak. Amúgy meg kb. egy éve nem beszéltünk.
2012. jún. 7. 12:26
 4/4 anonim ***** válasza:
De lehet hogy pont azért nem kérdeztek meg eddig téged, mert tudják hogy pofátlanság lenne. Egyébként jogosak az érzéseid. Én azt mondanám nekik, hogy szállás az nincs, de ha nem tudtok kijönni akkor gyorspostával el tudjátok küldeni a jegyeket? Ne menjen már kárba:)
2012. jún. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!