Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek leteznek vampirok....

Szerintetek leteznek vampirok. Haigen valaki megetenne azt a szivesseget vogy atvaltoztat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem léteznek.
2012. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Én is nagyon szeretnék átváltozni, szóval ha találsz egyet szólj :) Amúgy hiszek bennük és sosem fogom feladni a reményt, hogy egyszer én is az legyek.
2012. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Gyere csak, elrendezzük Kőbányán, kiváltképp ha nullás vércsoporttal büszkélkedhetsz.
2012. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
15%
Utolsó válaszoló! Szerinted elhiszik hogy vámpír vagy? Mert a vámpírok azok rejtőzködnek és nem online oldalakon tültik az idejüket!!!!
2012. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Érdekes egy álom!! :DD xd De egyébként szerintem vámpírok nem léteznek de denevérek igen :D Fogj egyet próbáld meg azzal! :))) xd
2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

#4

Miért, szerinted a valódi hitegetés volt a kommentem célja? Eszed leggirhesebb vesszejébe sem ötlött az irónia lehetősége? Gyíkarc.

2012. jún. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 fairi1 ***** válasza:
76%

Akit ez a kérdés érdekel képtelen használni a keresőt!

bárhányszor felteszik a többség azt válaszolja nincsen.

Páran poénkodnak vele, páran hülyének mondják az írót.


Kérdés maga illogikus!

Első kérdés:léteznek-e vagy nem, erre lehet igennel vagy nemmel felelni. Ám ha igennel válaszolok, nem jelenti azt hogy tudom, hogy léteznek, sőt végképp nem jelenti hogy ismerek egyet vagy én az vagyok! Csak egy véleményt jelent.


még ha megtörténik a csoda,és véletlenül vámpír is ír, miért teljesíteni a kérésedet? Vmi jótündérnek nézed? Érzelmileg instabil, vámpír akarok lenni teenager, elég sok veszélyeket hordoz. Még ha utódkeresésben van akkor se a gyk fog vadászni jelölteken, erre nem gondoltál? ne akarj egy több száz éves lénynél okosabb lenni.

2012. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
81%
természetesen léteznek,hiszen én is az vagyok.egy szegény leány voltam,mikor megszagoltam az ibolyát és odajött egy vámpír,aki megitatott a véréből aztán kiitta a vérem.azóta véren élek egy kicsit nagyobb szemfogakkal,gyere győrbe és átváltoztatlak,h a sötétség legmélyebb bugyraiban élj.
2012. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
igen léteznek 14 éves vámpír vagyok!gyere gyálra és átváltoztatlak!főleg ha 0-ás a véred!!
2012. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Léteznek 100%


Mindenki azt hiszi, hogy valami fenomenális valakik akik lefutnak minden élőlényt meg hogy rohadt erősek. pedig nem erről van szó. Ez egy vallás. Voltak, vannak emberek akik élik ezt a vallást. édesanyám szerint az édesapám (aki elhagyott minket) szintén ezt a vallást vallotta. A vallás arról szól, hogy van egy ember aki elmegy egy szertartásra

ott ghoullá avatják és ÁLLATVÉRREL megitatják. és ha az illető elmúlt harminc éves akkor vámpírrá avatják. egy vámpír képességei:

-nincs piszok nagy erő(kiv. a nomádoknál lásd később)

-nem piszok gyorsak

-az érzékszerveik jók(köszönhetően a vérben lévő rengeteg vas miatt

-bőrük sokáig fiatal,de NEM halhatatlanok

(ez is szintén a vasnak köszönhetően)

-nem érzékenyek a napra csak annyi hogy elég hülyén nézne ki ha valaki kiszúrja, hogy nap közben vért iszol


A sima hívők steril vért isznak. (zacskós)a fekete piacon lehet kapni.


(megjegyzés: a vámpírok amíg ghoulok, fogszabályzót viselnek ami megszüntet minden "nyáriszünetet". majd egy fogorvos segítségével kis fogcsiszolóval "megélezik" az első 10 fogukat alul és felül is.)


A komolyabb problémát a nomád hitvallók jelentik. ugyanis vándorolnak és elfogyasztják a háziállatokat. ők rengeteget edzenek(akiket érdekel a kiképzésük annak leírom privátba)ennek köszönhetően erősnek tünnek. a falka tagjai ugyanolyan ruhát és ugyan olyan hajat hordanak+ ugyanúgy vannak elmaszkírozva és mivel falkában támadnak az ember azt hiheti hogy az állatát 1 db "akármi" vitte el és az a valami piszok gyorsan változtatta a helyét. És mivel nem HIDEG a bőrük, ebből következtetve melegvérűek. ami azt jelenti, hogy vérrel nem laknak jól. ezért ez mellett rengeteg... gyümölcsöt és zöldséget esznek. és a sok cukor tartalom ami a gyümölcsökben van egy idő után íny sorvadást okoz (amit egy speciális módszerrel kezelnek így fogaik nem potyognak ki) ezért látszik úgy mintha óriási fogaik lennének. ha egy hívő elveszti a fogait az könyörög hívő társainak, hogy öljék meg őt. Két dologért jár a hívőknek halálbüntetés:

-embert bántanak

-mást esznek az említett táplálékon kívül


Egy hívő SOHA nem léphet ki a gyülekezetből. Ha egy ember megtud róluk valamit akkor 2 választása van:

-halál

-csatlakozik a valláshoz


Én Cipruson élek és nemsokára ha majd betöltöm a 25/f akkor akarok majd jelentkezni ghoulnak(5 év fogszabályzót kibirok). Még 2 év. addig mindenkinek elmondom amit tudok hátha előbb eljönnek hozzám. Itt cipruson él egy nomád hívő csoport, állítólag faterom is velük él. a magasabb fákon állítanak fel maguknak sátrakat. már én is láttam sátormaradványokát. ilyen fura, levél, toll, inda, keverék maradt a helyükön. az elfogyasztott állatot nem hagyják ott a táplálkozás helyén. elégetik az állatokat. akit esetleg érdekel mégvalami az írjon privátba és válaszolok(ha tudok). UI.: az itt élő szövetkezet neve DERL. Ja és ezeket a szánalmas szövegeket hadjátok pls mert a hasam nem bírja, már annyit csapkodtam a röhögéstől. és ha valakit érdekelnés cipruson élek, magyar vagyok, és még rajtunk kívül kb 40 család itt él.

2012. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!