Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam aki...

Van egy osztálytársam aki szívességet kér állandóan és ezzel nyaggat, hogyan pattintsam le?

Figyelt kérdés

Infó szakos vagyok, és dupla óra végén mindig marad 15 perc, ami szabad foglalkozás (szóval lehet netezni stb..).

A gépemen rajta volt egy játék, és egy mellettem ülő srác rögtön elkezdett nyaggatni a, hogy másoljam fel neki.

Nem akartam neki felmásolni, de aztán addig nyaggatott, hogy rádugtam a pendrive-át és elkezdtem felmásolni a játékot, de ez a folyamat legalább 45 percig tartana, és így nem sikerült, erre azt mondta, hogy majd jövő órán.

Én viszont nem akarok más csicskása lenni nem akarok felmásolni neki semmit, és a tanár is figyeli a gépeket.


2011. ápr. 24. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!