Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ki jobb Eminem...

Mit gondoltok ki jobb Eminem v 50 cent?

Figyelt kérdés
Nekem Eminem

2012. jún. 7. 18:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az új számait én sem hallgatom max 1-2 -őt de akkor is nagyon tisztelem amiatt amit elért :)
2013. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem a 2000-es évek körüli/Relapse-os korszaka tetszett jobban Eminemnek de Most az MMLP2-ben a berzerk vagy Survival meg a Rap God ami jó de a többi sajnos már kicsit gyengusz. Pedig eminem a legjobb de azért látni h ő se marad fiatal...
2014. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
De sztem így is Eminem jobb 50 Centet sose birtam
2014. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem meg Eminem sokkal jobb, nekem nagyon tetszik pl a Rap god, not afraid, berzerk, cinderella man, space bound, monster, love the way you lie. De kinek mi tetszik, nem? :D 50 centtől az In da club, meg a Candy shop tetszik. Az a gondom 50 centel, hogy a zenéi eleje nagyon jó, de miután eltelt az első fél perc kb már unalmas..
2015. szept. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!