Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak, ha szívózik/bunk...

Mitcsináljak, ha szívózik/bunkóskodik az osztályfönököm, mert nem mentem el egy kirándulásra?

Figyelt kérdés
Nem mentem el osztálykirándulásra beteg is vagyok/voltam,és nem is volt annyira kedvem!Az osztályfőnök szivózik,bunkóskodik,mert az édesanyám egy orvos mellet dolgozik és azt gondolja,hogy nem is vagyok beteg..mitcsináljak? Köszönöm az infót előre is. Edit.
2012. jún. 8. 10:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Még ha nem voltál beteg se lenne semmi köze hozzá hogy hova mész.
2012. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De épp ez az !:) de beteg voltam...még röngtenre is el kellet mennem..bevigyem neki a papaírt vagy mi?? most komolyan olyanokat mondd ,hogy engem ezért kiközösítenek..meg ilyenek légyszi segítsetek,hogy mitcsináljak,mit mondjak neki..hogy leálljon a bunkóskodással.köszi.Edit
2012. jún. 8. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Hanyadik osztályba jársz?

Am' a lényeg, h az osztálytársaid ne közösítsenek ki.

2012. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Edit vagyok 7/d-s

de mondtam az osztálytársaimnak hogy nem akarok menni ők meg mondták a tanárnak-.- de közben beteg lettem és igázából azért se mentem! Dunaújvárosban járok iskolába! és a tanár azthiszi,hogy nem vagyok beteg!-.-

2012. jún. 8. 10:49
 5/9 A kérdező kommentje:
adjatok tanácsokat légyszi.Edit
2012. jún. 8. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem éppen egy érett emberi/tanári magatartás...ez az osztályfőnököd szegénységi bizonyítványa. Elképzelhető, hogy irigy rád vagy édesanyádra, mivel orvos. Semmi köze hozzá, ha beteg voltál, meg annyi a dolga, hogy megkérdezze, meggyógyultál-e már kislányom.

20/l

2012. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Edit!

Az elmondottak alapján az ofőd elég korlátolt.

A szüleid nem tudtak segíteni neked? Ha a faterod lennék, már mennénk az igazgatóhoz megdumálni ezt.

Ha a szüleid nem tudnak segíteni, ami régen rossz, akkor is megpróbálnám az igazgatóval megbeszélni.

2012. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez kb olyan mint amikor a tanárom beköhögte az első órán hogy nem szerzek szakmát amíg le nem vágatom a coffom


én szakmával rendelkezem, ő meg szívrohammal

nem kellett volna szívóznia

2012. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de köszönöm a szüleimnek pattogtak..nem nekem ez a pláne,,,gyökér az összes tanár....
2012. jún. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!