Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek rájön az osztályfő...

Szerintetek rájön az osztályfőnököm? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Ma ellógtam a suliból nem szokásom és nem orvoshoz mentem el, hanem ajánlott nekem az egyik osztálytársam egy embert, aki igazolásokat árul, és vettem tőle, ma beadtam és a tanár rábólintott, és elkönyvelte igazolt hiányzásnak. Szerintetek ebből lehet bajom később? Utánanéznek ezeknek, az orvos aki adja ennek az embernek állítólag tud az egészről, tehát még ha meg is keresik, akkor ő is azt fogja állítani, hogy ott jártam. Nagyon izgulok, nem csináltam még soha ilyet.
2012. febr. 6. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
igazolást árul? :D nem is tűnik rossz biznisznek....
2012. febr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én adtam be hamis igazolást először az én osztályfőnököm is rábólintott aztán este jött a telefon anyáméknak hogy a tanárom utánam nézett és kiderült nem voltam annál az orvosnál aki az igazoláson volt tehát hamis...
2012. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, ne parázz sehogy sem fog rájönni.. ezeknek nem néznek utána. Hidd el az ofődnek van több baja is mint a te hamis igazolásodat vizsgálgatni.
2012. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D :D :D az orvoshoz kellett volna menned!! :D xxD
2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ÓÓóóóó én hányszor írtam a rohadt nagy pecsét mellé x dátumot, amikor nagyon suli undorom volt. Egy olyan nagy pecsét mellé mindig elfért két három dátum is, a dokik aláírása meg mindig krikszkraksz.


Egyébként feltételezem az orvos sem ingyen adja a gyereknek.. A gyerek rárak bizonyos mennyiségű hasznot, amiért te fizetsz. Szóval ez picit olyan.... furcsa. :D Amúgy ne parázz, mert ha nem te vagy a partyarc az osztályban, aki produkálja magát, meg mindig pattog és már le kéne csapni, akkor a tanár le fogja ívese szarni, hogy épp mi bajod volt. Megkapja igazolást, ráles, beírja, azt csá. Szerinted megtartja mindenki papírját? lehet azzal tüzel télen. :D


Am ezt az érzést, ami eme csodás kérdést motiválta, úgy hívják, hogy: lelkiismeret furdalás. :P

2012. febr. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lelkiismeretfurdalásnál nincs rosszabb érzés
2012. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne parázz nekünk olyan az ofönk,hogy csak megnézi és vissza is adja az igazolást igy nehezen nézhet utána :D
2012. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!