Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BFBC2-ben melyek a legjobb...

A BFBC2-ben melyek a legjobb fegyverek?

Figyelt kérdés

Melyik a 3 legjobb fegyver:

-Ostrom(Assault),

-Utász(Engineer),

-Szanitéc(Medic),

-Felderítő(Recon) kiosztásban?


2012. jún. 8. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Fú elég rég játszottam vele! De részletes választ adok.


ASSAULTBAN mindenképpen az XM8P, az a legjobb.

Ha tudsz célozni, akkor mindenképpen érdemes az AN-94 Abakammal is nyomni! Az AUG és az AEK-971 a közép osztály tetején van, az M416, és az M16A2 elméletileg jó fegyók, de én egyszerűen utáltam mindkettőt!

F2000-t kínzás volt húzni, NEKEM.


ENGINEERBEN az AKS-74u a legjobb! Szerintem a legászabb fegyver az egész játékban! Csak dicsérni tudom!

Alig játszottam vele, és meg is volt a platina csillag 1000+ öléssel.

A többi fegyó átlag SMG, ha ölsz velük mondjuk 50-et, 70-et kicsi pályán, akkor hamar belejössz, mondjuk ISLA INOCENTES-en.

XM8C még ezek felett van, kb 2. helyen.

UMP-től többet vártam, a többi közép-osztály.


MEDICBET mindig utáltam. nem szeretem, mert általában kommandózni szoktam a játékban :D White Passra és Nelson Bay-re, valamint Harvest Day-re! Ott jók!

PKP-t, meg a 88-ast szerettem, de az MG36-on kívül mindegyikkel elvoltam jól!


RECONBAN lényegében azokkal a fegyókkal, amik nem tolózárasak simán nyomtam a közelharcot!

A 88-as, és az SVU simán mehet félautómata Assault fegyónak Red Dottal!

Arról ne is beszéljünk, hogy Red Dottal a VSS jobb mint valamelyik Engineer fegyó! Nagyon adta... Arra semmiképp se tegyél 4x-nél nagyobb csipát!

A tolózárasok közül a GOL SNIPER MAGNUM a best of all! Iszonyat jó, és jobb, mint az M95, de az is faltörő! Az SV98, és az M24 átlag fegyó, amíg nem szerzel jobbakat, addig azokkal menny!


ALL KITBEN az M1 Garand meglepően erős, míg a Thompson meg gyenge... az M14gyel meg kell tanulni lőni, addig csak --os stat! NS2000-es hasonló a helyzet! 870-eset imádtam Vietnámban is! Saiga és USAS low fegyók! A mamám is tudna velük gyilkolni! Spas 12 sztem csúnya :S

G3 közepes Assault fegyó.


PISZTOLYOK közül mindegyik jó adott terepre, míg mondjuk házas, kicsi terepen az M93 adja, addig Metalos pályán a Tracer iszonyatos erős társ, MP-443-ban és M9-ben nem hanyagolható el a rengetek lőszer, a jó hatótávolság, és az erő, könnyű velük ölni.

A Rex bácsi meg faltörő kos, de az erején kívül mása nincs!


Remélem segítettem!

2012. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!