Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért alszik ilyenkor mindenki...

Miért alszik ilyenkor mindenki, hiszen nyár van?! Ha pedig nem alszanak akkor hol vannak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, miért alszanak!

De én nem alszom és itt vagyok!

2009. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Én nem alszok, mert délig alszok és ilyenkor nem vagyok álmos. Kb 3-ig fent szoktam lenni. De asszem most megyek zenét hallgatni, mert melegem van a gép előtt.
2009. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én nem alszom, itthon vagyok, minden éjszaka itt vagyok kb kettőig, mármint addig netezek, viszont 9-10 körül kelek, kevééés :D Hát azért is van a nyár h kipihenjük magunkat, nem? :P na hát azt teszik mások biztos, vagy buliznak :P
2009. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is kb 3ig vagyok fent és én is délig alszok,van amikor tovább is!
2009. júl. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én csak azért kelek fel délben, mert anyum felkelt, mert ebédelünk:) 3-ig fent szoktam lenni.
2009. júl. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert van olyan is aki dolgozik attól még hogy nyár van.

Én viszont itt vagyok, olvasok, filmeket nézek, rajzolok, és megvárom öcsémet aki épp kocsmázni van. Aztán alvás délig.

2009. júl. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én aludtam már...azért mert fáradt voltam...de max fél 1-ig szoktam fent lenni...és fél 7-kor kelek....


mások:dolgoznak,buliznak talán..(?)

2009. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, van aki 4-kor kel, ezért sokkal hamarabb aludnia kell, mint nektek.
2009. júl. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!