Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondolkoztatok már ezen?

Gondolkoztatok már ezen?

Figyelt kérdés
... hogy miért pont a GYAKORI kérdéseken vannak a legritkább, legfurcsább, legértelmetlenebb és leghülyébb kérdések?
2012. jún. 10. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...bár az oldal talán pont azért készült hogy a viszonylag alap kérdéseidre választ kapj...és azokra is amik nem gyakoriak, hanem inkább egyediek...és mivel a válaszadók nem gépek ezért valaki talán tud helyes válasszal szolgálni...

Bár jó lenne egy két moderátor szerű szakember, akik tényleg szakemberek (olykor pszichológus, orvos, védőnő, autószerelő ilyesmik...) minden témához egy, és akkor valamivel jobb lehetne a dolog...

De valószínűleg a név azért is jó, mert ez ismertebb dolog, mármint a gyik...hiszen sok helyen van...és könnyedén megjegyezhető

2012. jún. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már rá, hogy egy-egy jobb kérdésre igazi szakértők / tanácsadók is adhatnának választ. kezdeményezni kéne a moderátoroknál, szerintem nem lenne nehéz megszervezni nekik ilyen népszerűséggel. :)
2012. jún. 10. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, főleg amennyi reklám van simán van belőle bevétel is...másrészt igazi szakértőkkel nőne a felhasználók létszáma is, ami még több hasznot hozhat:)
2012. jún. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biznismanek , csináljatok egy saját oldalt :-D
2012. jún. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi de én lány vagyok:D
2012. jún. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!