Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi nektek az ideál? Mit...

Fiúk! Mi nektek az ideál? Mit néztek meg először egy lányon?

Figyelt kérdés
Kort is kérnék.

2012. jún. 10. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az arc és hogy tetőtől talpig természetes legyen! F/37.
2012. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én először a szemét nézem meg. Nem hiába mondják,hogy a szem a lélek tükre. Teljesen mindegy milyen színű a szeme. Ha látom az értelmet a kedvességet benne, ha látom hogy a szeme csillog,mosolyog akkor már érdekel a lány. Csak utána nézem meg az alakját.

Ha alkatilag nem is jönne be,de az arca és a szeme igen,akkor bár nem fogok járni vele,de egy jó barátot szerezhetek.

23/F

2012. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ma 14:00

bocsi rosszul írtam az utolsó mondatot. Ha alkatilag nem jönne be de az arca és a szeme igen, akkor is adnék esélyt a kapcsolatnak..Akár egy jó barát is lehet vagy szerelem is.

2012. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ideál nálam a hosszú sötét haj, kreol bőr formás alak de nem ez alapján választok csak aki ilyen az valószínűbb hogy bejön. amúgy amit először megnézek egy lányon az az arca, főleg a szem és mosoly

18/F

2012. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csípő, derék->combok ( ez sztem csak nekem)-> arc->mellek

( ez annyira mondjuk hát nem fontos)

2012. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még kérnék véleményt ha lehet!
2012. jún. 21. 10:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs ideál. Először az arcát, azon belül is a szemeit, a mosolyát. Utána végigpásztázom teljesen a lábujjaiig, amennyiben láttatni engedi. :) Az összhatás az igazán fontos. Persze nem bunkó módjára, ugyanakkor azért finoman de mindenét megnézem...néhol pedig el-elidőzök, vagy bizonyos pontokra vissza-visszatérek, amik nagyon tetszenek rajta. :)


29/F

2012. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!