Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Töröljem magam facebook-ról?

Töröljem magam facebook-ról?

Figyelt kérdés
ez a szar már lassan tönkreteszi az életem. alig van olyan ismerősöm, akinek nincs facebookja, és kapcsolattartás céljából tényleg van értelme, de már tele van a hócipőm a sok netcelebbel meg seggnyalóval. mivel kb mindenki ide ír, ha kellek neki, ezért nem tudom mihez kezdjek.. csináljak egy új profilt? vagy töröljem és telefonálgassak? nincs valami más facebookhoz hasonló oldal?
2012. jan. 31. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én töröltem magam, és nem bántam meg. Rengeteg közösségi oldal van még, de a failbook a legnagyobb.
2012. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ez okból nem törlöm magam, mert akikkel eljárok erre-arra, azokkal ott a legkönnyebb kommunikálni. Telefonálás sem lenne rossz, ha ingyen lenne.
2012. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is töröltem magamat, untam már a sok barmot!
2012. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

idézet: "sok netcelebbel meg seggnyalóval"


mit csinálnak pontosan?

2012. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
te nem ismered a lájkold a képem és énis a tiédet jelenséget? vagy a béla vok tsőő-t? a seggnyalók pedig azok, akik ennek bedőlnek.
2012. febr. 3. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:

,, tele van a hócipőm a sok netcelebbel meg seggnyalóval. mivel kb mindenki ide ír, ha kellek neki"

Nem fog semmilyen üzenet megjelenni, ha nem lájkolod a facebook oldalakat. Ezt a mondatodat egyáltalán nem értem.

2012. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én a tiédet nem értem: D tudod, üzenetet küldenek nekem a barátaim, mert ingyen van és nem kell hozzá számítógép. a két mondat közt pont van, ha nem látnád
2012. ápr. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!