Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebayhoz/paypalhoz értők...

Ebayhoz/paypalhoz értők segitsete hülyeséget csináltam és szarban vagyok, hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Tegnap este a szüleim beleeggyezésével reggelte ebayra és paypalra.

mivel már régóta fontolgattam a dolgot, rendeltem is egy pólót. A termék olyan volt, hogy nem lehetett kosárba rakni, kapásból rendelni csak, és az ott felkinált paypalon regisztráltam. Az első fura dolog yz volt, hogy a regisztráció után apumm kapta az sms-t, hogy a számláról leemeltek egy fontot. A második sms szerint levonták a póló árának megfelelő összeget. Eddig minden oké, de jött egy harmadik is, amiben még egy fontot levontak(már két fontal több ment el a tervezettnél) /de a bank ezt az átutalást már elutasitotta. Most jön a java: a negyedik sms szerint a számlán 0 elkölthető ft van.

Nagyon meg vagyok ijedve,egy percet sem aludtam. Talán a regisztrációnál rontottam el valamit? Kicsot zavaros volt mivel ugye angol nyelvű az oldal, pedig utána olvastam az odafigyelnivalókra fórumokon. Szóval tud valaki segíteni? Nagyon szépen kérlek ha értesz paypalhoz segits egy szerencsétlenen..



2012. jún. 12. 06:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az addig ok hogy kétszer levontak, mert az első a bankszámla ellenőrző, a másik a póló ára. Sejtem hogy a harmadik is bankszámla ellenőrző mivel 1 font az is. Ezt nem kéne visszaigazolni? Mert úgy emlékszem paypalon be kell írni az sms-ben kapott pár számot. Ezzel lehet gond talán.

Az hogy 0 ft van a számlán nem hiszem hogy a te hibád, gondolom alapból nem sok volt rajta. Egyébként szüleid tudják hogy te megrendelted ezt a pólót ennek a számlának a segítségével?

2012. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi már megoldódott a dolog.

anyum számláján volt egy limit hogy 1 nap 3x fizethet csak kártyával és a 0ftról szóló sms arra a napra szólt csak.

2012. jún. 14. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!