Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktál lógni a suliból? Ha...

Szoktál lógni a suliból? Ha igen akkor mikor, mit csinálsz akkor, lebuktál e?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
párszor már lógtam legtöbször utolsó órán vagy pénteken,lazulok a haverokkal,sörözgetek elmegyek a kocsmába...stb
2012. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
edig még nem buktam le
2012. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Többnyire utolsó órákról szoktam ellógni főleg szakmairól, a tanár úgysem írja be mert csak páran megyünk el róla, és a tanár rohadtul nem figyel semmire ami elég nagy baj. Az anyagot bepótoljuk mert az mindig megvan egy osztálytárstól. Persze volt már olyan hogy más-más órákról lógtunk el kaptunk igazolatlant és ennyit kutya nem jött rá. Legtöbbször hazajöttem ha itthon voltak azt mondtam elmaradt az óra vagy hasonlók. Egyszer volt hogy teljes napot lógtam a suliból, akkor majdnem lebuktam de utólag szereztem orvosi igazolást. Akkor pár haverral elmentünk egy rendezvényre.
2012. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaa és kort és nemet is irjatok :D
2012. jún. 12. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
érettségis évben elég sokat :D de jófej volt oszifő, év végén kiigazolta mind! ^^
2012. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Nekem elég sokszor volt már rá alkalmam. Volt hogy több napig nem mentünk be suliba, orvosi igazolsát pedig egy fasza színészkedéssel is lehet szerezni. Az ember mikor megjátsza, akkor szinte annyira beleéli magát, hogy tényleg tüneteket produkál. Az emberi agy csodája. Mikor lógunk, akkor beülünk a helyi könyvtárba netezni, vagy elmegyünk billiárdozni a törzshelyünkre. Könyvtáros nő idióta, a pultos meg haver. Egyszer le is buktam, mert osztályfőnök felhívta anyámat valamiért, és akkor rá is kérdezett, hogy gyógyulgatok-e :D Egyszer még rendőrökkel is összeszaladtuk, pont a netes részbe jöttek be, mi meg háttal voltunk nekik, és csak a walkietolkie-t hallotuk: "Brékó Bréko egyes egység stb. " Külön kimentünk, aztán felmásztunk az egyik garázs tetejére, ahová a táskákat tettük. Azóta megfogadtuk hogy nem lógunk, mert lehet rendőrségi foganatja is.
2012. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!