Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telik egy napod, mit...

Hogy telik egy napod, mit csinálsz?

Figyelt kérdés
kort és nemet is.23f
2011. dec. 28. 14:43
 1/7 anonim válasza:

Nagyszerűen, most fogok vízipipázni egyet.

22F

2011. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor. Most így vizsgaidőszakban (amíg nem kezdődnek meg a vizsgáim), a nap 90%-ban csak döglök és alszok, élvezem a semmit tevést.

Ha suli van, akkor 8-tól estig ott ülök, szünetekben évköziket gyártok, este tanulok, vagy szintén évközizek, éffél-1 körül igyekszem ágyba kerülni.

21/L

2011. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem tanulni kéne...a vizsgáimra. De úgy belustultam egy hete, hogy beteg lettem, hogy igazából semmi értelmeset és hasznosat nem csináltam még. :S Remélem mihamarabb meggyógyulok, és lesz erőm újra tanulni.
2011. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
milyen vizsgák vannak most???
2011. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jajj, hát az egyetemeken most van a vizsgaidőszak. Nekem konkrétan jogra kéne tanulnom.
2011. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vizsgaidőszak és meló,de újévig szabadságon vagyok.Lustulok,vásárolgatok és barátnőkkel trécselek,találkozok ebben a pár napban.
2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tv, gépezés. Kb ennyi. Ha jó idő lenne akkor ki is mennék pl biciklizni vagy motorozni.


18f

2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!