Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lyme-kóros lennék?

Lyme-kóros lennék?

Figyelt kérdés

Ma voltunk osztálykiránduláson, egy erdőben. Nem gondolkoztam előre, és rövidnadrágot, rövid ujjú pólót vettem fel, és nem hoztam kullancsriasztót, mert a tanárunk megtiltotta (nem tudom miért... -.-"). Elég rendesen "ráztuk" a lombokat (több helyre felakadt a labdánk), én meg pont alatta álltam. Egyszer azt éreztem, mintha valami pici dolog a nyakamba esne... Egy osztálytársam lefújt utána kullancsriasztóval, de elég rendesen mászkáltunk a bokrokban. (Persze én rövidnadrágban, rövidujjúban) Hazaérve elkezdett nagyon fájni a fejem, és fáradt vagyok (bár ez utóbbi szerintem csak azért van, mert nagyon sokat gyalogoltunk).


A Lyme-kór tünetei mikor jelentkeznek? Még abban sem vagyok biztos, hogy kullancs van bennem, elfelejtettem átnézni a bőrömet, hajamat. Szerintetek, a kullancs mennyi idő után mászik ki az áldozatából? Eddig az ágyamban aludtam, és ha netán kimászott... Szerintetek?



2012. jún. 12. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a fejedre az nem jó,szerintem gyorsan menj orvoshoz ha megtaláltad mert én is majdnem meghaltam,agyhártyagyulladás gyanúja volt,és ha az lett volna,akkor ...

Nem elkeseriteni akarlak,hanem segiteni

2012. jún. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!