Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb csalódáso...

Mi volt a legnagyobb csalódásod eddig?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 13:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy a cseresznyémben két kukac volt egy helyett:D
2009. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez aranyos volt:):):):):):):):):):):)
2009. júl. 4. 14:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
csalódtam egy olyan emberben akit a barátnőmnek hittem, akinek mindig segítettem, mindig mellette álltam, aki miatt összevesztem a párommal, mert nem volt hova mennie és több mint két hónapig lakott nálunk. De amikor nekem lett volna rá szükségem, nem volt mellettem, nem is keresett. Mikor ezt szóvátettem, akkor még engem cseszett le, hogy van neki elég baja és azzal volt elfoglalva. Azóta nem vagyok hajlandó vele beszélni, természetesen még ő van megsértődve.
2009. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Óóóó,én nagyon sajnálom!De tényleg!
2009. júl. 4. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az amikor az első, nyilván öröknek hitt szerelmemnek vége lett.
2009. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Velem is volt már egy hasonló
2009. júl. 4. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
A válásom:-( és most az élettási kapcsolatom:-(
2009. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Legnagyobbat most nem tudnék mondani... de kb. az volt mikor anyámék szétkoltoztek, anyám meg még mindig apám mellett volt, mert nem tudta elengedni.. még mindig tokéletesen megbízott benne (holott egy elmebeteg ember) és minden titkomat elmondott neki, s mindent szóról szóra, amit én beszéltem anyámnak...:(

Egyébként rengeteg csalódásom volt, ahogy most így belegondolok, nem is létezik olyan ember akiben még sosem csalódtam....

2009. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem
2009. júl. 4. 16:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Az életem legnagyobb csalódása az volt,mikor meghalt a barátom,pedig megfogadtuk hogy örökre együtt maradunk,de baleset érte...

(mindkettőnknek hosszú és nehéz gyerekkora volt,de a boldogság azonban annál rövidebbre sikeredett,húú,te jó ég milyen gyorsan vége lett)

én az életben csalódtam a legnagyobbat,az álmokban,vágyakban..

most nem maradt más hátra csak a gyász és a hatalmas üresség,na meg a gondolataim,hogy talán utána kellene mennem...

2009. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!