Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire gerinctelenek...

Miért ennyire gerinctelenek az emberek? Mi volt a legnagyobb csalódásod?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy egyesek miért nem tudnak őszintén a másik elé állni és felvállalni a véleményüket. Mitől jobb, hogy megvárják míg ellehetetlenül a helyzet? Neked mi volt a legdurvább csalódásod az emberekben?
2009. dec. 12. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én lekileg erős emebre vagyok jobban ,mint akár a legtöbb fiú ,ezért inkább nekem sokból jön össze a csalódás és akkor már azt se tudom kire haragszok,mert annyi lett belőle:)Szerintem is balfa*ok az emberek:S
2009. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szomszédom engedély nélkül és még szabálytalan módon is elkezdett egy tárolót építeni. /társasházban lakunk/. Bementem az önkormányzathoz az épitési osztályra. Mire hazaértem, a szomszédom ott állt előttem és szóról-szóra elmondta, mit panaszkodtam. Megjegyzem: először neki szóltunk, csak azután mentem be az önkormányzatra. Ja, az illető rendőr /vol/!
2009. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

évekig a legjobb barátnőm volt egy lány, nem egyszer húztam ki xarból, mi adtunk nekik 50e ft-ot ÖRÖKBE! hogy vissza tudják kapcsoltatni a gázt, csomószor vettünk nekik kaját, amikor szó szerint nem volt egy büdös vasuk sem.


erre mit kapok viszonzásképp: elköltöztem tőlük fél órára, nem egyszer hívtam, hogy jöjjön át, bulizzunk együtt, nézze meg az új lakásomat, stb stb, ő pedig folyton a kifogásokkal jön, hogy nem ér rá, ez a baja, az a baja. pedig útba esnék neki, és szerintem fél óra az életéből nem olyan nagy kívánság...

életem eddigi legnagyobb csalódása ez volt.


ha egy pasiban csalódok azt már fel se veszem, mert tudom, h milyenek a férfiak. de egy barát, akit önzetlenül szeretsz, megteszel érte amit tudsz.. és így viselkedik veled, az sztem sokkal kevésbé bocsánatos bűn.


így jár az, aki jófej, és próbál még hinni az emberekben.

2009. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Látom kedves kérdező te nagyon keveset tudsz az életről,elég fiatal lehetsz...
2009. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ongyilkos lett a bnom
2011. ápr. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!