Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy átlagos félszoba egy...

Egy átlagos félszoba egy panelházban kb 7 nm területű?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 15:22
 1/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy 6 nm-ig számít félszobának.
2012. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is 1+két fél szoba, egyik (kis) szoba 7nm, másik 6 és akármelyik barátomnál/ismerösömnél voltam ekkorák a fél szobák
2012. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom tizenvalahány négyzetméterig félszoba. Na de 7 nm az már majdnem lyuk, és nem félszoba. Nálunk van egy 8 nm-es, és az sem túl nagy még félszobábak sem.
2012. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
(12/2001/(I.31.) Kormány rendelet alapján) A padlóburkolat jellegétől függetlenül a félszoba hasznos alapterülete a 6 négyzetmétert meghaladja, de nem haladja meg a 12 négyzetmétert, a szoba hasznos alapterülete meghaladja a 12 négyzetmétert, de – a meglévő, kialakult állapotot kivéve - legfeljebb 30 négyzetméter, amennyiben ennél nagyobb, úgy két szobaként kell számításba venni. Amennyiben a nappali szoba, az étkező és a konyha osztatlan közös térben van, és hasznos alapterületük együttesen meghaladja a 60 négyzetmétert, úgy két szobaként kell figyelembe venni. Minden olyan helyiséget szobának (félszobának) kell tekinteni, amely önálló, minden oldalról körülzárt, természetes megvilágítással rendelkezik, területe a 6 m2-t meghaladja függetlenül attól, hogy a tervrajzon milyen elnevezéssel szerepel (kivéve a lakás funkciójához szorosan hozzátartozó helyiségeket – pl.: szélfogó, előszoba, konyha, fürdőszoba, stb.) Lakószoba pinceszinti helyiség nem lehet.
2012. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!