Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki puskázott már? Az léci...

Bukett kérdése:

Ki puskázott már? Az léci mondjon párat!

Figyelt kérdés
Lány vagyok.A középsősorban vagyis a katedrával szembeni sorban ülök a második padban.Egyenlőre én vagyok a legjobb tanuló az osztályabn de már nagyon meguntam a tenulást.Hiába olvasom a leckét nem megy.Ezért kéne pér puskázási módszer.

2012. jún. 14. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Fegyvert a vállhoz, céloz, lő. Kb. ennyi.
2012. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
ez most jut eszedbe utolsó előtti nap?
2012. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Középiskolában lebukás nélkül puskáztam.


Kinyomtattam a cuccot 6-os betűmérettel kb tenyérnyi nagyságban, és a combjaim közé raktam.

Könyökölve írtam, homlokom támasztva.

Ha jön a tanár, nem mocorgok, csak diszkréten összezárom a combjaim.

Én is ültem ott, ahol te. Jó hely.

Irodalom írásbeli érettségi volt a leghúzósabb, de akkor már vérprofi voltam.

2012. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az első két válaszoló egyáltalán nem tetszett de az utolsó az tetszett ilyen értéklést is kaptatok és képzeld nem utolsó előtti napra hanem következő évre.Irjatok még.
2012. jún. 15. 13:35
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

jó hát azt hittem kamu:D

Fogj egy keményebb karton félét, vágd félkör alakúra. Írd rá amit kell. Fogj egy rajzszöget. Szúrd át középen és úgy fel a pad aljára. Ha megnézi van e valami a padodban se talál semmit:)

2012. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Próbáld ki azt a tutibiztos módszert hogyfogsz egy lapot ráírsz mindent amit akarsz puskázni egy helyen csinálsz a lapra 1 kis lyukat átfüzöl rajta 1 cérnát az egyik felét becsomózod hogy ne tudjon kiesni a lap a csomós felét a pólódon alulfelteszed és kicsúsztatod a kezednél ha jön valaki a másik kezeddel meghúzod a cérna másik végét és a lap felcsüszik a pulcsid ujjába.
2012. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem volt kapu tetszett az utolsó kettő válasza ki is próbálom majd jó értéklést kaptatok.Köszi
2012. jún. 15. 19:30
 8/13 anonim ***** válasza:
sok sikert.. engem épp ma kaptak rajta :D
2012. okt. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Itt egy

[link]

2012. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kösz
2012. okt. 9. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!