Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 27 éves csaj vagyok, rendezett...

27 éves csaj vagyok, rendezett párkapcsolatban élek. Az a problémám, hogy nem találok "igazi legjobb barátnőt". Hogyan tudnék egy ilyen kapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés

Régen mindig voltak barátnőim, de vagy elköltöztek (mikor befejezték a sulit vagy férjhez mentek), vagy nagyon eltávolodtunk egymástól (áthidalhatatlanul sajnos). A mostani barátnőimmel meg nem akar alakulni az az igazi kapcsolat, amikor mindent megbeszélünk, együtt rötyögünk, néha egymásnál alszunk, főzünk, ide-oda mászkálunk stb. Mit tegyek?

(Félreértések elkerülése végett: hetero vagyok, nem leszbi kapcsolatra vágyom. Csak egy jó barátnőre)


2008. ápr. 28. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Körülbelül ez a problémám nekem is. Mondjuk nekem inkább fiú barátaim vannak, de nekem is hiányzik egy úgymond igazi barátnő... szerintem keresgetni kell tovább szorgalmasan. Vagy nem is tudom....Lehet hogy majd éppen itt találsz a neten:))))
2008. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem igazán tudom mit értesz legjobb barátnő alatt.Én azt hittem,hogy az "iskolás" dolog,aztán elmúlik.Mindenki éli a saját életét,a rötyögés,főzés,mászkálás néha belefér,de legjobb barátnő,nekem arra nincs időm.Nekem a férjem a minden.A barát,a társ,az "apa"...Vele mindentz meg tudok beszélni(persze néha jó lenne ha a vele kapcsolatos dolgokat is meg tudnám egy kivül állóval beszélni,de ilyen nem nagyon van)Nekem is vannak barátnőim,de csak néha futunk össze,meg a neten van egy kör akikkel tartjuk a kapcsolatot.
2008. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barátnő? hááát.... én 21 vagyok, de nekem sincs olyan. haver, meg "A csajok", az még igen. Max a testvéred (ha van). Azt hiszem kinőttünk már ebből...
2008. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
HÁt pedig igenis szükség van legjobb barátra... nem is értem hogy lehet abból kinőni, vagy hogy iskolás dolog.... lehet hogy valakinek a férje a mindene, de attól még van saját élet stb... kell másokkal is érintkezni..
2008. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt amolyan igazi legjobb barátnőm (21 vagyok), mindig együtt jártunk bulizni, volt, hogy négy órát vonatoztunk (mondjuk minden második hétvégén) egy buli felé, és az egész utat végigdumáltuk, mindig volt miről beszélnünk. Minden nap dumáltunk telefonon (a vonalast ingyen hívtuk mindketten), mindent együtt csináltunk, ha valamelyikünknek szerelmi bánata volt, azonnal szaladtunk egymáshoz, vagy akármi dilemma volt, akkor elsőnek egymás tanácsát kértük ki. Ez sajnos megváltozott mióta szültem, hiszen már terhesen se járkáltunk együtt bulizni, meg mostmár sokkal kevesebb közös programunk van, így lassan leszoktunk arról, hogy mindig hívjuk egymást, mindent együtt oldunk meg, kicsit más lett az érdeklődésünk is. Mostmár hat hónapos a baba, párszor el tudtam menni este kicsit kikapcsolódni, így azért néha még mulatozunk együtt , de már nem olyan mint régen. Néha elmegyünk együtt ide-oda babástul is, és olyankor mindent megbeszélünk, de ez már nem olyan. Kicsit tényleg megváltozott mindkettőnk érdeklődési köre. Mostanában van egy másik jó barátnőm, akivel elég sok időt töltünk együtt, persze ő is már régóta a barátnőm, de csak most jöttem rá, hogy mennyi közös témánk van, nem csak a bulik. Szerintem az, hogy hogy lesz valaki a legjobb barátnőd, az attól függ, hogy mennyi a közös téma, mennyi közös programotok van, és mennyi időt töltötök együtt. Majd kialakul, de ne görcsölj rajta, azt senki nem szereti, ha ráakaszkodnak.
2008. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, köszi hogy ilyen hosszan írtál. Én is pont ilyet szeretnék, és ugyanerre jutottam: nem szabad görcsölni, csak nyitottnak lenni, és majd alakul. Komolyan, nehezebb, mint pasit találni :)
2008. máj. 1. 10:08
 7/7 anonim válasza:
83%

Ha a felnőtt férfiak többségének van "legjobb" barátja, akkor a nőnek miért ne lehetne? Ja kérem, a legtöbb nő úgy van vele, hogy neki a párja a minden... Hát az ilyenek jól meg is szívják, ha a párjuk eltűnik az életükből. Mindenkinek kell hogy legyen barátja. És igen, igaz barátot nehezebb találni mint pasit/csajt.

Hogy hol érdemes próbálkozni? Először tisztázd magadban, hogy mi az ami érdekel, mit szeretsz csinálni (hobbi, sport ilyenek), és az ezzel kapcsolatos "társulásokat" (klubok, egyesületek, online fórumok stb.) keresd fel. Illeszkedj be (ehhez idő kell), aztán aki szimpatikus azzal alakíts ki személyes, közelebbi kapcsolatot. Fontos a fokozatosság, mert manapság (főleg kis hazánkban) a legtöbben egyből rosszra gondolnak, gyanakvóak ha valaki közeledik hozzájuk.

Sok sikert!

2008. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!