Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Arra gondoltam vennék vagy...

Arra gondoltam vennék vagy 10-15 kaptár méhet és munka mellett csinálgatnám. Mennyi pénz hozna szerintetek egy évben 10 család méh?

Figyelt kérdés

És még milyen eszközök kellenek hozzá és ezeknek mennyi az ára?

Egyáltalán ebben a menyiségben megéri e csinálni?

10-15csál méh kompletten felszereléssel együtt mennyi pénzbe kerülne?

KÖSZ A VÁLASZOKAT!!



2012. jún. 14. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem értesz hozzá,akkor semennyit.

Ismerősöméknek idén csak dohányból lesz kevés méze, mert a többi a szélsőséges időjárás miatt nem jött össze.

2012. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A méhészet szakma! Nem elég néhány kaptár méh,azokat kezelni is kell, vinni olyan vidékre,ahol van mézelő hely. Majd érteni kell a pörgetéshez stb. De oda kell figyelni,ha valamilyen betegség támadja meg a méheket.

Van méhész ismerősöm,de tavasszal több száz kilométerre utaztatja a kaptárakat. Akkor akár hetekig is kell valahol szállást találnia,hogy vigyázzon a méheire.

2012. jún. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

OK persze tudom hogy ehez érteni kell.

Kösz a választ


Valaki konkrétabbat tudna -e??

2012. jún. 15. 22:45
 4/4 wml90 ***** válasza:

[link] itt birsz venni méhet.

[link] itt felszerelés van.

amúgy én nem ajánlom h belekezdj, mert lehet h csábítónak tűnik, de aki nem ért hozzá, az mindent elveszít. SŐT aki ért hozzá, az is csak panaszkodik..

2012. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!