Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rossmannban hívattam elő...

Rossmannban hívattam elő fényképet, prémium minőségben és borzalmas lett az összes. Próbáltatok esetleg Müllerben vagy DM-ben mostanában előhívatni? Milyenek lettek?

Figyelt kérdés
Rossmannban a színük narancssárgás és még homályosak is. Ezek után gondoltam megpróbálkozom a Mülleres fényképelőhívással de látom ugyanazt a cewe programot használják. Nem tudom hogy vajon ugyanott hívják-e elő a képeket ők is, és ugyanazt a minőséget adják-e. Merthogy a Müllerben kb 15 forinttal drágábbak a képek. Van valaki aki mostanában hívatott elő képeket Müllerben vagy DM-ben? És milyenek lettek a képek?

2012. jún. 15. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyenek a képek? Minél kisebb felbontást akarsz minél nagyobb méretben nyomni, úgy romlik a minősége. Ugyanúgy ha a kép minősége sem jó, az nagyobb méretben nem lesz szép. A monitoron és a fényképező kijelzőjén mindig kontrasztosabbnak és élesebbnek látod a képet, mint kinyomva. Ezen kívül ha a monitor is rosszul van kalibrálva, akkor a színeket is rosszul látod.
2012. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A képek minősége kiváló. 400%-osan kinagyítva is élesebbek mint a fényképeken. Nem vagyok hülye, nem az okoskodásokra vagyok kíváncsi..


Olyan ember válaszát várom aki érdemben tud egy ilyen egyszerű kérdésre válaszolni.. miszerint hívatott-e elő fényképet mostanában a müllerben vagy dm-ben és hogy milyen lett a minőségük..


Amúgy a rossmannban az eladó mondta hogy mások is panaszkodtak az előhívatott képek minőségére, szóval nyilván akkor mindenki csupa ócska felbontású képet akart előhívatni..

2012. jún. 17. 22:15
 3/3 anonim válasza:

Fuji.

Olcsó, tűrhető...

2012. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!