Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A facebookon nem jelenik meg...

A facebookon nem jelenik meg az idővonalamon a kedvelt oldalaim Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egészen pontosan nem látják az ismerőseim. Ott fen ahól az ismerős lista, képek, térkép stb, ott megjelenik nekik, de az idővonalon nem látják. Én látom, és nem tíltottam le tölük, már megnéztem vagy százszór. Csak ezért nem akarok új adatlapot nyitni, és piszkál a dolog. Eddig gond nélkül engedte, de egy kis ideje problémás. A beállításokban nincs magyar menű. Segítetek? Köszi előre is!

#Facebook #tetszik #idővonalamra
2012. jún. 15. 22:12
 1/3 2xSü ***** válasza:

Lásd: Jobb oldat, az általad felsorolt ikonok alatt ott vannak a tevékenységek, az ismerősök és az alatt a kedvelések. Ha valamit jobban ki akarsz emelni, akkor meg oszd meg a faladon és kész.


Viszont:

fen = fenn vagy fent. (A fen ige. Pl.: kést fen)

ahól = ahol

tölük = tőlük

százszór = százszor


Oké, hogy nem olvasol könyveket, így nem találkoztál már 10 000-szer az ahol szóval, de legalább a böngészőben mielőtt elküldesz valamit nézd már meg, hogy mit húz alá pirossal.


A rossz helyesírás pont olyan igénytelenség, mintha gyűrött ruhában, fésületlenül, csipás szemmel vagy büdösen mennél társaságba.

2012. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek a helyes írási hibákért! Mindenkinél látom, hogy megjelenik, nálam, meg nem. Én látom, de Ők nem. Magát a listát igen, de az idővonalon nem. Ez viszont kicsit zavar. Mondjuk én látom, de Ők azt hihetik, hogy le tiltottam tőlük. Igazából inkább ezért piszkál a dolog. Amúgy szeretem az idővonalat.
2012. jún. 16. 22:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Amúgy pont az a kedvelések nem jelennek meg a tevékenységek alatt!
2012. jún. 16. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!