Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A hooligans zenekar tényleg...

BERTALAN11 kérdése:

A hooligans zenekar tényleg nem saját dalokat adnak elő?

Figyelt kérdés
mert azt hallottam hogy nem ők írják a dalokat
2012. jún. 16. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A Hooligans dalok nagyrészének Tóth Tibor írja a zenét, aki az együttes gitárosa. A szövegeket pedig szövegírók írják neki pl. Dandó Zoltán és Valla Attila és még mások.
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez lenne a kérdésem hogy akkor nem is csipa írja a szöveget??
2012. jún. 16. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Csipa szerintem soha nem is írt szöveget, hacsak nem magának, hobbiból. Csipa nem szövegíró, azért az, hogy jól énekel, jó zenész, még nem jelenti azt, hogy a szöveget is ő írja. Ez egy teljesen különálló dolog.

Az én elképzeléseim szerint - bár ilyet még nem láttam élőben - összeülnek a menedzserükkel együtt és átgondolják, hogy az új albumra milyen témájú dalok kellenének. Tibi megírja a zenét és felkérik valamelyik szövegírót, aki nekik is szokott dolgozni, hogy az adott témában írjon szöveget a zenére.

2012. jún. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!