Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted sokat eszek?

Szerinted sokat eszek?

Figyelt kérdés

10 orakkor:a suliba egy szelet kenyer(mikor milyen)

3 orakkor: egy tanyer leves

5 orakkor:valami edesseg (egy joe napolyt szoktam)

7-8 orakkor :megint leves vagy kenyer


2012. jún. 16. 11:18
 1/5 A kérdező kommentje:

oszinten!!!!....es azt is ird le hogy te mennyit eszel...


koszonom szepen!!:D

2012. jún. 16. 11:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat eszel!!!! ÚRISTEN!!! Biztos úgy nézel ki mint Jabba!


Én már azon a szinten tartok a fogyókúránál, hogy elég egy mély lélegzetet vennem az étel fölött, és már jól lakok. De már úgyis mind1, elértem az álom súlyom, másfél kiló :))

2012. jún. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pacsi ***** válasza:
100%

nem eszel sokat

nem tudom hogy nézel ki és mi a célod, de ez nagyon kevés. Ha fogyókúrázol, javaslom, hogy nézz utána egy normális étrendnek és testmozgással próbálj fogyni, ne koplalással.

2012. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem eszel sokat, viszont nagyon egészségtelenül. Hol a zöldség, gyümölcs, fehérje?!


Én reggel eszek itthon egy szelet kenyeret sonkával, sajttal, paradicsommal, paprikával, uborkával, vagy egy joghurtot zabpehellyel.

Tízóraira eszek a suliba egy szendvicset sonkával vagy szalámival, paprikával, uborkával, vagy egy müzli és egy alma (vagy más gyümölcs).

Ebédre mindig azt eszek, amit anyum főz. Általában egy tányér leves és második (hús+köret, főzelék, tészta, mikor mi).

Délután csak valami könnyűt eszek pl. gyümölcs, joghurt, néha egy kis csoki vagy keksz.

Vacsorára változó, hogy mit eszek, általában egy kis szelet kenyeret sonkával, sajttal, zöldségekkel.

17/L

2012. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden nap sportolok es nem FOGYOKURAZOK!!!...nagyon felek h elhizok mert regen (holnap lesz egy eve h lefogytam)kover voltam es 1 honap allat adtam le 19 kg(tudom sok de ez igy volt,egesz nap a bicajon ultem )....es minden etkezes utan megeszek egy fel almat vagy egy banantot stb...most h tel volt nm tudtam sportolni es 5 kg hiztam ):
2012. jún. 16. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!