Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 17 eves lanyz...

Mit tegyek? 17 eves lanyz vagyok, es nagy a hasam! HOgyan tudjak lefogyni? Pedig nem eszek sokat, es ha eszek is egy kevesett man erzem hogy tele vagyok! MIlyen gyakorlatokat vegezeek. Bocsanat a helyesirasert es az ekezetert

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 11:44
 1/6 TijuMK válasza:

szia, én erre esküszök:

http://www.youtube.com/watch?v=-IBOsSeKefc

Emellett menj el hetente 3szor 6 km-t futni és tuti 1 hónap alatt sokkal laposabb lesz a hasad, saját tapasztalat ;)

2012. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 igen nemm válasza:
Én pedig arra esküszöm, hogy hiába nem eszel sokat, ha a kaja amit eszel (már bocsánat a kifejezésért) szar, akkor ugyanúgy zsírként fog lerakódni a bőr alatt. Először is el kell érned, hogy ez ne így legyen, sőt a lerakódottat is hasznosítani tudd, amit pedig úgy tudsz megoldani, hogy nem keveset eszel, hanem normálisan, vagy hogy fogalmazzak? egészségesen étkezel. Kerüld a zsíros ételeket, szénhidrát bevitelt csökkents, a fehérjebeviteled pedig növeld. Ha még a testmozgás is megy, garantált a siker!
2012. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TijuMK válasza:
A 2. válaszoló videója nagyon jó :D Egész jó kedvem lett tőle.
2012. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Porgösen kell csinálni!!! YOUTUBE-ON nézzd és csináld!-"

"aerobic workout"

2012. máj. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez is egyfajta gyakorlat:))

[link]

2012. jún. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!