Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Komoly a kérdés, kérlek...

Komoly a kérdés, kérlek benneteket, ne tekintsétek viccnek! Van a birtokomban egy emberi koponya. Nem szeretném a polcon tárolni tovább, végtisztesség mindenkinek jár. Mi a ( tisztességes, szabályos ) módja, hogy megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
A koponya egy családtagom révén maradt rám, őt a munkatársai "lepték" meg azzal, hogy mint új dolgozónak a fiókjába tették. Légy üdvözölve körünkben ajándék. :- ( A munkahely a tűzoltóság volt. Amikor eljött a helyéről, a koponyát hazahozta. Női koponya, azt hiszem, ki van főzve, vagy mi. Hogyan lehet egy ilyen dologtól megszabadulni, leadni valahová, úgy, hogy ne nyüstöljenek, kit nyírtál ki? Nem lenne valami szép dolog kidobni, vagy valaki más küszöbére rakni. Milyen megoldást választanátok? Kihez, mihez kell fordulni ilyenkor? Rendőrség? A tűzoltóság sem hiszem, hogy örülne, ha visszapostáznám. Bár lehet, hogy ezt kellene tennem. Mi a véleményetek?
2012. jún. 16. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz semmilyen hercehurcát, akkor szépen beteszed a kuka aljára...

Beviszed a rendőrségre, hogy hello van egy koponyám és higgyék el tényleg családtagom munkatársaitól van.... Áhh...

Vagy ha nagyon jó arc akarsz lenni, akkor dobozold be címezd meg valamelyik orvosi egyetemnek, tegyél bele egy levelet, hogy egy ismerősödé volt az is kapta valakitől bla-bla neked nem kell ha akarják használják valamire.

Feladónak meg beírsz egy világvégi település nemlétező utcáját és kitalált nevet...

2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kuka alját el szeretném kerülni. Abból indulok ki, hogy én sem szeretném ott végezni, annál talán a polc is jobb...

Az viszont nem rossz ötlet, hogy orvosi egyetemnek, vagy valami hasonlónak küldjem el.

A rendőrség azért nem igazán tetszik, nehogy ezer évig járogathassak be igazolni, honnan is volt ez...

Köszönöm a válaszod.

2012. jún. 16. 12:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Az orvosi egyetem tényleg jó ötletnek tűnik, tutira örülnének neki.
2012. jún. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy legyen. Komolyan elgondolkodom ezen a lehetőségen.:-)
2012. jún. 16. 12:54
 5/12 anonim válasza:
Az orvosi egyetem pedig hivatalból megteszi a feljelentést a rendőrségen....
2012. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ismeretlen feladó vagy kutyalötyöge falva alsóputri utca 2. szám alatti lakos ellen.


Amúgy pont tegnap jött szemben egy cikk, azzal kapcsolatban, hogy Kádár csontjainak ellopása után nem sokkal elkaptak egy csepeli emberkét akinél 200 emberi csont volt, és ott említette az ileltő, hogy önmagában az nem bűntetendő, ha emberi csontokat tart magánál az ember, csk elég bizarr...

Tehát lehet, hogy az egész aggódás felesleges.

2012. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Feldobtatok. :)
2012. jún. 23. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Remélem még aktuális a kérdés. Én például azt ajánlanám hogy ad oda egy képzőművészeti iskolának vagy tagozatnak. Én például ilyen iskolába járok és ott is van egy női koponya. A vicc kedvéért Erzsike néninek hívják a tanárok is. :D Na de félre téve a viccet. Egy ilyen helyen biztos örülnének egy koponyának, mivel a koponya anatómiájának megtanulásához nagyon hasznos, főleg egy igazi koponya.
2012. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. :D Én személy szerint még örülnék is ha lenne egy koponyám. Nem valami mindennapi dolog és nem minden szoba elengedhetetlen kelléke. :D
2012. júl. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha akarod, már a tiéd is :DDD
2012. júl. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!