Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet az ellen tenni,...

Mit lehet az ellen tenni, hogy ne legyek rosszul a piától részegség előtt?

Figyelt kérdés
rendszeresen előfordul velem, hogy még részeg se vagyok, de a gyomrom azt mondja, hogy többet ne. Így elég ritka az az alkalom, amikor kitudom használni az alkohol előnyeit.
2012. jún. 16. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kajálj előtte.

Ha kajálsz,akkor meg ne tedd.

Lehet az kavar be.

Nyomd üres gyomorra,hátha kibírod.

Meg hamarabb részeg leszel.

2012. jún. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel van a gond, de valamiért a rövideket se bírom.ha iszok akkor vagy sört, vagy keverek. De sörből se tudok sokat inni. Megfordult a fejemben az is, hogy a szénsavat nem bírom, pl ha kólával keverek. De gyümölcs lével is volt már így.
2012. jún. 16. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz részeg lenni?akkor meg utána leszel beteg
2012. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem szükségem van a részegségre, egy jó bulihoz:D pláne amilyen bulikra manapság rángatnak.
2012. jún. 17. 00:33
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha utána vagyok "beteg" az úgy normális szerintem.
2012. jún. 17. 00:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Háát.. szerintem a tömény, és az üdítő mennyiséget kicsit módosítsd. Több üdítő, kevesebb tömény pia bele. Így többet kell majd innod, de szép fokozatosan "részegedsz le". Aztán utána mindennek víz íze lesz, szal akkor már mindegy lesz. :)


De ha lefekvés előtt megiszol 1-2 pohár hideg vizet, komolyan mondom, a hasfájáson kívül egyéb másnapossági tüneted nem lesz! A víz nagyon fontos és nagyon sokat segít!!

2012. jún. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!