Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb védekezés...

Mi a leghatásosabb védekezés cigánytámadás ellen?

Figyelt kérdés
Konkrétan ti mit szoktatok csinálni ilyenkor?

2012. jún. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Futás a legjobb megoldás :D
2012. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
2db Mini-Uzi
2012. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2012. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, engem még nem támadtak meg. Nem keresem a bajt, tehát megpróbálnék feltűnés nélkül átmenni mondjuk az utca másik oldalára (még amikor messze vannak).


190 cm-nél magasabb vagyok, 100 kg, felnyírt a hajam, és nekem úgy tűnik, inkább a gyengébbeket cseszegetik, akin látják, hogy félnek. Ha engem is betámadnának, nem szaladnék el akkor sem, ha megtehetném.

Nem érdekel, hogy veszélyben van az életem. Gyerekkoromban félős sz#r voltam, soha többé nem leszek olyan. Soha.


Szerintem a magyar emberek túl félénkek, befolyásolhatóak. És ezért teszik velük, amit tesznek.

2012. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Legyen nálad egy rézdarab, eldobod, és odaszalad mind.
2012. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a haverjaimmal vagyok akkor inkább a cigányok félnek, viszont egyedül félek tőlük, de az egyik haverom adott egy boxert (ütőfegyver mielőtt félreértenétek)

ami azért ad némi biztonságérzetet, de bármennyire is hihetetlen engem a múltkor egy olyan cigány védett meg egy másik cigótól, akiről simán azt hittem hogy belég fog kötni.

2012. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!