Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ennyire lehetetlen munkát...

Ennyire lehetetlen munkát találni és elhelyezkedni hazánkban? Persze, diákoknak van munka, de mi van velünk, akik szeretnének dolgozni? Ezt kötelező elolvasni annak aki munkanélküli!

Figyelt kérdés

Vidéken lakom,és egyedül nevelem a gyermekemet,ma is és múlt héten is rengeteg helyen voltam munka ügyében.Van ebben a városban húsfeldolgozó, műanyag-feldolgozó,tesco,tejüzem...mindenhol voltam,és természetesen nincsen felvétel,ha csak nem vagyok nappali tagozatos diák!Na itt betelt a pohár!Én aki egy gyerekes anyuka vagyok,és gyesről mennék vissza a munkába,diákok és tanulók vannak mindenhol.Nekem nincsen bajom,ha dolgoznak a fiatal tanulók,de ne vegyék már el a munkát mások elől!Ha sok munkahely lenne,akkor rendben van,de ameddig ezt megengedik nekik addig nekem speciel semmi esélyem nincsen hogy dolgozhassak!Nagyon érdekelne,hogy ezek a diákok egy éjszakai műszak után hogy tanulnak?Ez viszont a magyar oktatás hibája,hogy aki beül a padba másnaposan,fáradtan az már elégséges,és átbukdácsol...Szóval száz szónak is egy a vége,ez valahogy úgy működne,hogy a szülő taníttassa a gyereket,a gyerek tanuljon és nyáron meg ha van lehetőség akkor dolgozzon!

Elnézést akit ezzel megsértettem,de azért ez elég kellemetlen,pláne,hogy nekem is az a munka bőven jó lenne amit ők csinálnak ezeken a helyeken..nem tudom mi lesz így!



2012. jún. 18. 19:02
 1/1 anonim válasza:

Megértelek,sajnos nagyon nehéz,főleg ha gyesről megy valaki vissza dolgozni.

Ezek a diákok most nem mennek iskolába hiszen már szünet van.

Ez nekik most nyári munka.

Őket is meg lehet érteni,nem mindenkit finanszíroznak a szülei...

Én több mint 100helyre jelentkeztem mire találtam munkát.Ráadásul nem is gyesről jöttem vissza...

2012. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!