Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra, hogy...

Mennyi esély van arra, hogy találkozom a One Directionnal? Annyira imádom őket, de lehetetlen elérni őket, hisz millióan követik az összes lépésüket.

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el, úgy mondva az "1D szerelmemet". Ebben az évben tudtam meg kik ők, és mikor meghallgattam az összes számukat, nagyon megtetszettek. Hallgattam a számukat, és Liam nagyon szimpatikus lett. Nem azt mondom mint a többi rajongó, hogy "te jó ég. szeretlek. gyere hozzám".. NEM.. én találkozni szeretnék velük, és megismerni őket személyesen. de nem sok az esélye sajna..
2012. máj. 22. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0 az esély arra ,hogy találkozol velük. talán ha egyszer valamikor megtisztelnek minket és ellátogatnak a hazánkba turnézni talán találkozhatsz velük..
2012. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajna erre kevés az esély.. : /
2012. máj. 24. 15:54
 3/9 anonim ***** válasza:
de állítólag jövőre jönnek...ezt egy onedirectionos fan ismerősöm mondta
2012. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Komolyan???????? o.O.. ide jönnek jövőre?? biztos?? : ))
2012. máj. 31. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:
nem tudom majd megkérdezem ettől a lánytól ,hogy ezt hol hallotta mert vannak nem túl megbízható forrrások
2012. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm : )).. igen, sajnos van elég sok nem megbízható forrás
2012. jún. 2. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:

az esély erre valóban kevés, de chatroulette.hu-n szoktak ők is chatelni.

viszont nagyon kevés az esély, hogy a rendszer hozzájuk rak be.

én fél éve chatroulettezek napi 2-3 órát, de eddig 2szer kapcsolt össze minket a rendszer.

de meglehet ismerni ott jó arcokat, csak kell hozzá nyelv tudás. (angol)

de ne lépj ki, ha első tízre csak perverz ösztöneiket kiélő csávókat fogsz látni. reménykedj, és váltogass tovább.

2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Jövöben turnézni fognak Európában. Szóval szerintem ide is fognak jönni. :)
2012. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az egyik interjóban mondták:Liam:11be szeretnénk járni az egész világot.az klassz lenne.''

Egyébként 90% az esély hogy lyönnek.a jegyek is irták,hogy kb mennyibe fog kerülni:70-100 ueróig. V.I.P:150 euró.akarok menni a koncertre,imádom őket

2012. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!