Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is utálja a mai világot?

Más is utálja a mai világot?

Figyelt kérdés

Utálom a mai világot, már rendesen bele vagyok betegedve... Nincs normális zene, nincs normális film, mert ugye a mai embernek már csak a szemét kell, amit a hulye média ad.. Lassan már normális kaja sincs.. Minden olyan mü, az emberek felfogása egyenesen borzatszó.. Plusz a sok rohanás meg minden sz@r, azt meg elitélik, ha valaki mondjuk a 20 évekkel ezelotti zenét hallgassa, mert ma már zene sincs..

A fiatalokat teljesen megetette a média, a fiúk festik magukat, lassan már szoknyát is akarnak hordani és a tinisztárokért vagdossák az ereiket.

Eroszakosak lettek az emberek, a férfiakban nincs udvariasság, a noket már csak "lek..vázzák" (tisztelet a nagyon kevés kivételnek) ... Persze a lányok is nagyon elfajultak. és stb stb, mondhatnák még számtalan példát..

Szerintem vissza kellene hozni a 80-as éveket, mert ez a mai világ már tiszta debil lett..


2009. júl. 5. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen igazad van.De gondolj arra,hogy nem nekünk a legrosszabb...sajna a gyerekeinknek rosszabb lesz.


Minden kikopott,kifakult,sablonos lett.

2009. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Na, ezért nem kell nekem gyerek... Nem akarok gyereket szulni ilyen torz selejtes világban..

Plusz még.. Hol a tolerancia? Mert már az sincs!!

2009. júl. 5. 23:01
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Van normális zene, csak meg kell találnod a neked megfelelő műfajt.

Van normális film, csak tudnod kell mit keresel.

Van normális étel, de ezeket nem a McDonald's-ban és a BurgerKing-ben fogod megtalálni. Vegyél bopiacon és az nem lesz olyan mű.

Az ítéletet nem kell komolyan venni, ha neked Beethowen tetszik, akkor hallgatsd őt.

Nem minden fiú festi magát, csak a sok metroszexuális, de ő velük nem kell foglalkozni. Majd 2 év alatt ez is kimegy a divatból.

Az emo-k (nem emosok, mert az sérti őket) szokták vágni az ereiket, de már ők is kihaló félben van, mert senkienk nem jön be.

Nem hiábba "k.rvázzák" le némely nőt, mert tényleg egy hányadék egyesek viselkedése és kinézete.

Majd a lányok feje lágya is be fog nőni.

Régen is "rosszak" voltak a kamaszok, csak nem így. Apum mesélte, hogy amikor ő volt tini, akkor sok baj volt vele, de nem csak vele, szinte mindenkivel, csak nem így, hanem pl. össze törték magukat vagy valami hülyeséget csináltak.

2009. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát, remélem, hogy majd megérik a mai világ is és normális nelnottek lesznek...
2009. júl. 5. 23:19
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Mindig lesznek ilyenek is, meg olyanok is. A választás lehetősége adott, hogy te mi mellett döntesz,az teljes mértékben rajtad áll. Az, hogy tudomásul vesszük a másságot egy dolog, nem azt jelenti, hogy kénytelen vagy elfogadni is. Azért nagyjából minden megfér békében egymás mellett. Én a 80-as években voltam fiatal, hidd el, hogy akkor sem volt minden olyan egyértelmű, és főleg nem volt minden jó. Az idő érleli a dolgokat. Azt gondoljuk, hogy minél okosabbak vagyunk, annál jobbá tehetjük a világot, amiben élünk, sajnos egyenlőre mindent csak tönkreteszünk magunk körül. Tehát ha majd nem az ész és a pénz uralja a világot és a tetteinket, hanem a józanság és a tisztelet, akkor majd jogos lesz az igényünk az igényes dolgok iránt. Addig meg, - tudomásul vesszük ezt ami van.
2009. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberek csak akkor fogják észrevenni, hogy tonkre tették az egész bolygót, amikor majd beleesnek a saját hibájukba...
2009. júl. 5. 23:54
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Én utálom,úgy ahogy van.lehet,hogy ezért "élek a saját külön világbomban"...
2009. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
-b
2009. júl. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
én már személy szerint hányok az ilyen nagyképű emberektől, mint amilyen Te is vagy, akiknek mindennel csak a baja van, nem tudja az életet élvezni, mert ilyeneken siránkozik.. ha nem tetszik a zene, hallgass régit, nézz régi filmeket, ki tiltja meg? meg ez a megette a média meg mindenkinek csak a szemét kell kifejezés már annyira idegesítő, hogy mindenhonnan ez folyik, komolyan má lőném fejbe az ilyeneket... mondjuk én nem nézek TVt, meg nem érdekelnek a sztárok, de azért aki ezt teszi, az se egy sügér... jajjjjj
2009. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Jah igen, nekem is mindenki azt mondja, hogy beszukult vagyok, meg a saját kis világomban élek... De ha nem tetszik a tobbiek világa akkor miért éljek abban? Én a saját világomban vagyok boldog, mégha magányos is vagyok..
2009. júl. 6. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!