Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ember az,...

Szerintetek milyen ember az, aki a saját testvérét teszi ki a lakásból, holott tudja, hogy nincs hova mennie? (egyébként az ő tulajdona a lakás)

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. Teljesen el vagyok keseredve. Valaki tudna adni valami tanácsot, hogy milyen lehetőségeim lennének. Ja és még mielőtt jönnek az olyan válaszok, nem nem vesztünk össze. Jóban vagyunk. Ezek után nem tudom,hogy akarok-e vele jóban lenni.
2012. jún. 19. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az ő tualjdona, te miért laktál eddig ott?
2012. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Együtt laktunk több, mint 5 évig. Én vigyáztam a gyerekére.
2012. jún. 19. 12:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak testvéreim. A húgom jelenleg is az én 2 szobás lakásomban él. De felőlem élete végéig ott élhet,sosem dobnám ki. Ha a testvéred kidobott annak oka van. Ok nélkül senkit nem teszünk az utcára. Szóval a lényeget nem nagyon mondtad el. Ha nem akarod nem is kell elmondani. De hogy mit tudsz tenni?

Ha a testvéred lakása akkor semmit. Joga van kitenni téged ha így dönt. Neked ebben az esetben el lehet menni albérletbe vagy a szülőkhöz vissza vagy hajléktalan szállóra.

2012. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg úgy érzem, hogy eldob, mint egy használt rongyot. Már nem érek neki semmit és útban vagyok.
2012. jún. 19. 12:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Állatokkal hajléktalanszállóra. Az érdekes lesz. Nem mindenkinek vannak ám szülei.:(
2012. jún. 19. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mennyit tanultál, hol dolgoztál, hány éves a tesód, stb. stb. stb.
2012. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Úgy tűnik meg fog oldódni a dolog. A szomszédék befogadnak az állatokkal együtt.(remélem meg tartják a szavukat.)
2012. jún. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!