Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kérjek a szülinapomra?

Ashley Vögel Falcon kérdése:

Mit kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
ADJATOK VALAMI ÖTLETET, LÉGYSZI! :O 1000-10.000,- között

2012. jún. 19. 17:23
1 2
 1/13 2xSü ***** válasza:
Hát ha már azt sem tudod, minek örülnél, akkor kérj beutalót egy pszichológushoz.
2012. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindened megvan ezek szerint amit akarsz ilyen értékben.

Jó neked.

2012. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1000-10.000 közt, minimum ami 14.000-be kerül, addig biztosan megkapod, olcsó ajándékot semmiképp ne kérj. Szerintem 3-4 gramm arany ideális ajándék, könnyen pénzzé teheted:D
2012. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
sajtot sok sok füstöltsajtot
2012. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszi a kevésbé hasznos ötleteket, különösen az első kommentelő pozitív, és kedves hozzászólását. nem értem, hogy ezt miért kellet hozzáfűznöd, de szerintem te sem. no mindegy lényeg ami lényeg egy könyvet kértem, már meg is van.
2012. jún. 20. 23:54
 6/13 anonim ***** válasza:
könyvet arany helyett mivan veled drága barátom :DDDDDDDDDDDD
2012. jún. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
aranyat ér!:D
2012. jún. 21. 14:36
 8/13 2xSü ***** válasza:

> köszi a kevésbé hasznos ötleteket, különösen az első kommentelő pozitív, és kedves hozzászólását. nem értem, hogy ezt miért kellet hozzáfűznöd


A válaszom valóban nem pozitív és nem kedves. Inkább gondolkodásra sarkalló, csipkelődő, szarkasztikus.


Ha azt gondolod, hogy mi így ismeretlenül – még a nemed, korod sem tudjuk – olyan választ tudunk adni a kérdésedre, ami jobb, mintha szánnál rá tíz percet és elgondolkodnál rajta, akkor valami gond van az empatikus képességeiddel. Próbálj belegondolni abba, hogy te mit gondolnál, ha te magad találkoznál egy ilyen kérdéssel…


Persze azt le tudom írni, hogy *én* minek örülnék, mit kérnék, de az én vagy, és nem te. Valószínű különböző az érdeklődési körünk, az ízlésünk, stílusunk. A sajátomat ismerem, a tiedről természetesen nem tudok semmit. Most mondjam, hogy kérj színházjegyet? Lehet nem szeretsz színházba járni. Mondjam, hogy kérj egy webkamerát? Lehet nem érdekel a téma, vagy már van. Vagy mondjam, hogy kérj egy konyhai robotgépet? Lehet egy fiatal srác vagy, tehát nincs értelme. Anélkül, hogy bármit is tudnék rólad – még a legalapvetőbb dolgokat sem, mint kor, nem –, úgysem tudnék releváns választ adni. Az általános válaszok meg szerintem ismertnek kellene lenni neked is. (Könyv, torta, stb…) Ezekkel sem mész sokra.


Másik oldalról: Ha egy ilyen kérdésre magad nem találsz 10 perc gondolkodás után legalább háromféle választ, akkor eléggé céltalan, vagy apatikus lehetsz, ami megint csak megerősíti az első válaszomban adott tanács helyességét. ;-)


Lásd be – ne nekem, csak úgy magadnak –, hogy a csipkelődő, viccelődő válaszomnak volt alapja.

2012. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11.04

Teljesen igazad van!!!

2012. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

2xsü.csak kíváncsi vagyok, hogy mások..akárki..mit kérne

csak hogy inspiráljon, vagy valami. egyébként ha már a szarkazmusnál tartunk...én irónikus voltam..nademindegy.

amúgy elhiheted, hogy én is tudom minek örülnék.

persze már egy ilyen dologból is presztízskérdés csinálnak ezen az oldalon..ezt még meg kell szoknom. legközelebb okosabban kérdezek. én kérek elnézést

2012. jún. 22. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!