Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért csinál ilyet egy ember?

Mért csinál ilyet egy ember?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm tegnap teljes önkívületben közölte velem, hogy mennyit költött ruhára. Sőt vett egy pont olyan nadrágot, amit én keresek már mióta, de ez volt az utolsó. Egyébként az a fajt fazon nem tetszik neki, de azért megvette.


Mielőtt félre értenétek nem vagyok nyávogós, pláza cica. Csak nem értem, hogy ha tudja hogy valamire vágyik a másik akkor ő mért dicsekszik vele, hogy neki van olyanja, pedig semmi szüksége rá.


Most én túlzom el a dolgot?


22 L.


2012. jún. 19. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ez zavaros. Beszéld meg vele. Én nem tudom miért csinálja. :S
2012. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wml90 ***** válasza:
úgy látszik nagyon felvágós a csaj. szeret központba lenni. és szereti mutogatni, h neki milyen jól megy, és ezt DIREKT mások képébe nyomja, h azzal is azt mutassa, h ő a feljebb való, míg mindenki más szar. sztem keress más barátnőt, mert ez olyan féle, aki képes bármikor hátba döfni...
2012. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!