Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miből lehet megtudni, hogy a...

Miből lehet megtudni, hogy a rákos beteg pár órán belül meghal? Mit csinál egy ember ilyenkor, amiből arra lehet következtetni, hogy meg fog halni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
őszintén szólva semmiből...van,akinek "semmi baja" csak szépen elalszik és meghal..van,akire a doki mondja rá,h van még max 1 napja ,és évekig életben marad...igazából nincs olyan átlag,amiből le lehetne vonni ilyesmit,csak egyéni esetek
2011. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Anyukám rákos, és nagyon érdekes dolgokat csinál. Félrebeszél, szinte egész nap alszik, két hónapja lábra sem tudott állni, ma pedig járókeret nélkül a saját lábán sétált a lakásban. Az orvos szerint fel kell készülni a legrosszabbra. De honnan tudjam, hogy melyik lesz az a pillanat???
2011. júl. 14. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Sok rákos beteg a halála előtti időkben felélénkül,jobban lesz. De azt nem lehet megmondani,hogy mikor következik be a halál. Minden betegnél más.
2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A halálán lévő betegnek nagyon hirtelen lesz túl jó az állapota. Van, akiken megfigyelték, hogy élesebb kontúrú, hegyesebb lett az orra a halálát megelőző időszakban.

Óra-percre viszont az sem tudja ezt megállapítani - szerintem, - aki nap mint nap kénytelen elhunyt betegekkel dolgozni.

2011. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van a 21:58-nak,jó közérzet jelentkezik az utolsó időkben...
2011. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ha OFF is, - fogadd együttérzésemet a kínok okán, amit mindannyian átéltek a betegség folyományaként!
2011. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat, és az együttérzést!
2011. júl. 17. 08:47
 8/8 anonim válasza:
52%
Sziasztok! Az én apukám 1 hónapja csontvelő és tüdő rakja volt! 1 évig és 4 hónapig bírta! A szüleim elváltak már régen és az apukám egyedül élt! Mindig mentem hozzá egyenesen imádtam később meghalta nővérem autó balesetben apukám összetört és én is a fájdalom úrá lett rajtunk bántotuk egymást szavakkal majd 4 évig nem szoltunk nekem nagyon hiányzott! Majd megtudtam hogy beteg nem akartam elhinni zakogtam szaladtam hozzá,hogy bocsánatot kérjek! Amikor oda mentem rá se ismertem más lett olyan volt mintha nem is lett volna! Mindennap mentem ápoltam pedig csak 18 éves voltam de ment és mivel legyengült kórházba kellet vinni 1 évig volt kórházba és az alatt az idő alatt én és az apukám próbáltuk kihasználni azt a kevés időt! Láttam ahogy szenved nem kívánom senkinek rengeteget sírtam, szenvedtem, féltem! Telefonon értesítetek, hogy meghalt a fájdalom amit éreztem leírhatatlan és egyedül voltam senki nem volt mellettem! Nekem kellett el temetni intézni gyerek fejjel ! Mikor meghalt megnéztem olyan volt mintha már nem ő lett volna! Szivembe örökké élni fog!
2013. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!